https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ofis-smile-36x36.png

YKS HAZIRLIKYüksek Öğretim Kurumları Sınavı

Üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde özgün metodolojimiz ve hem genç hem de tecrübeli eğitim kadromuzla öğrencilerimize destek oluyoruz.

Ofis, kendine özgü asistanlık sistemi ile üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde talebelere ikinci bir ev, huzur bulabilecekleri yüksek kalitede bir ortam sunar. Tüm bunları yaparken çalışma disiplini ve sorumluluk bilincini de talebelerine aşılar.

Talebeyi öğrenmekten zevk alır hale getirip onları da bir öğreten pozisyonuna taşımayı hedefler.

Ofis; sınava hazırlık sürecine hâkim, alanlarında uzman, Ofis kültürü ile yetişmiş eğitim kadrosuyla talebelerin halinden anlayan birer rol model olup onlara yoldaşlık eder.

AKADEMİK PLANLAMA

Ağustos ayında başlayıp YKS’ye kadar devam eden akademik yılımızı erkenden planlıyoruz. Bu planlama sürecinde liselerine devam eden talebelerimize okullarına uygun program hazırlıyoruz. Ayrıca mezun ve açık öğretim talebelerimizin sene boyunca her zaman Ofis’ten yararlanmalarını sağlıyoruz. Herkesin vaktini verimli değerlendirmesini hedefliyor; derslerimizi, denemelerimizi ve soru çözüm saatlerimizi buna göre belirliyoruz.

EĞİTİM KOÇLUĞU

Sınav hazırlığında tecrübe kazanmış eğitmenleriyle, talebeye uygun ödevlendirme/programlama ve takibiyle, Türkiye geneli/kurum içi/kişiye özel denemeleriyle ve hızlandırma kamplarıyla sınav sürecinin devamlılığını sağlıyoruz. Bu programdan topladığımız verilerin analiziyle talebenin doğru çalışma stratejisini belirliyoruz. Ayrıca sunduğumuz psikolojik danışmanlık hizmetiyle de talebenin çalışma motivasyonunu yüksek tutuyoruz.

KAMPLARIMIZ

Yaz Matematik Kampı

  • Temmuz ayı süresince yapılan matematik kampımızda TYT sınavında sorumlu olunan matematik konularını erkenden bitirerek yalnızca talebelerimize değil, üniversite sınavına hazırlanacak herkese bu yoğun döneme bir adım önde başlama imkânı sunuyoruz.

Ara Tatil Kampları

  • MEB’in vermiş olduğu ara tatillerde yaptığımız kamplarımızda, okula gitmek durumunda olmayan talebelerimizin gün boyu verimli çalışmalarını da sağlayarak eksiklerinin tamamlanmasına ve hazırlıklarına hız kazandırmaya yönelik bir program sunuyoruz.

Yıl Sonu Kampı

  • YKS’ye yaklaşık iki hafta kala yaptığımız yıl sonu kampımızda, konuları önemli noktalarıyla tekrar edip son günlerin stresinden uzak, birlikte, yüksek motivasyonla sınav sürecini tamamlamayı hedefliyoruz.

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60
Topkapı Şube
Topkapı Ofis Adres
Topkapı Mahallesi Marifetname Sokak No: 20
Fatih/İSTANBUL
Topkapı Ofis İletişim
‎+90 212 621 53 95