https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ofis-smile-36x36.png

AİLE ÜYELERİMİZEOfis'i Sorduk

Ofis müdavimlerinden tecrübeleri, anıları, kazanımları, hakkımızdaki düşünceleri, Ofis’in hayatlarına kattıkları, ailemizin yeni üyelerine tavsiyeleri...

Kimi Ofis’i beraber kurduğumuz ailemizden kimi Ofis’te eğitim verdiğimiz ailemizin diğer üyeleri eş, dost, akrabalarımızdan bizi anlatan en şeffaf ve içten yanıtlar…

Bizi biz yapan, büyümemizde ve kendimizi bulmamızda katkıda bulunan,
bugüne kadarki yolculuğumuzda desteklerini esirgemeyen ve
ihtiyaç duyduğumuz her anda yanı başımızda bulduğumuz büyük ailemize sonsuz teşekkürler...
  • Ofis Ailesi Cevapladı
  • Eş, Dost, Akraba Cevapladı

Ofis Ailesi Kimdir?
Ofis’ten kazandıklarını heybesine koyan, bu kazanımlarını ve edindikleri tecrübeleri yeni aile üyelerimizle de paylaşmak isteyen, onlara bu süreçte motivasyon sağlamaya, yol göstermeye çalışan ve yolculuğumuza beraber devam ettiğimiz asistanlarımız,

Bilgi ve tecrübelerini öğrencilerimize cömertçe sunan eğitmenlerimizdir.

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-1.png

Ofis’te asistan olmak öncelikle bana ilerideki iş hayatımla ilgili dersler çıkarmamı sağladı. Çünkü fizik okuyan ve ileride akademisyen olmak isteyen birisi olarak; eğitim hayatında yaşanan zorlukları, başkalarının sorumluluklarını yüklenmeyi, birlikte çalışma ahlakını ve anlattığım derslerle nasıl ders anlatılması gerektiğine dair kendime önemli notlar çıkarmama yardımcı oldu. Aynı zamanda bildiklerimi başkalarına aktarmanın verdiği keyfi ve öğrencilerin öğrendiği zamanki mutluluğunun öğreten tarafına da aynı şekilde yansımasını tattım.

OFİS 8. DÖNEM ASİSTANIYunus Emre Aydın - Boğaziçi Üniversitesi / Fizik

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-2.png

Ofis’te asistanlık, size okurken bir meslek sunmanın yanında gelecekteki işinize başlamadan önce disiplin ve tecrübe kazandırıyor. Aranızda birkaç yaş fark olan insanlara aynı yollardan yakın bir zamanda geçtiğiniz için onları daha çok anlayarak yol gösterebilme imkanı sunuyor. Ayrıca az yaş farkına rağmen etkili iletişimi sağlamayı öğrendiğinde insanların sizi dayanak olarak görmesini ve sözlerinizi ciddiye almalarına yardımcı oluyor. Yapılan toplantılarla da mesleki disiplin ve kuralları, müzakere etmeyi, öz güvenli olmayı öğretti.

OFİS 8. DÖNEM ASİSTANIZeynep Ece Özdemir - Biruni Üniversitesi / Tıp

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-3.png

Ofis’te asistan olarak bulunmak, bir yıl önce senin oturduğun yerde oturan öğrencilerle bilgi alışverişinde bulunmak, yalnızca dersleriyle kalmayıp onlara her konuda yardımcı olmaya çalışmak, öğrencinin derdiyle dertlenip, o derdini çözmek çözemesen dahi çözmeye çalışmak, gelişmesini sağlamak ve hedefine ulaşmasında küçük de olsa bir katkıda bulunmak , büyük sorumluluk gerektiren, kendi adıma bana iyi hissettiren aynı zamanda çok da güzel bir deneyim.

OFİS 9. DÖNEM ASİSTANIKadir Kaçmazer - Haliç Üniversitesi / Tıp

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-4.png

Asistan öğrencinin adeta can simididir, bazen öğrencinin ailesiyle arasındaki köprü bazen dert ortağı olmaktır. Asistanlık, toplum önünde konuşma, sunum yapma, insan ilişkileri gibi konularda kendini geliştirme fırsatı sağlarken bir yandan da bir başkasına bir şeyler öğretebilmenin mutluluğunu yaşamaktır.

OFİS 7. VE 8. DÖNEM ASİSTANINurbahar Birsen - Biruni Üniversitesi / Tıp

Eş, Dost, Akraba Kimdir?
Temel motivasyon ve dayanak noktamız olan “Sınavlara değil; hayata hazırlıyoruz” felsefemizle hemhal olduğumuz talebelerimizdir.

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-5.png

Ofis benim için hayallerime açılan bir kapı ve yol gösterici oldu. Stresten uzak bir sınav hazırlık süreci geçirip kendimi evimde gibi hissedebileceğim, sadece sınava değil hayata da hazırlayan böyle bir ortamda bulunduğum için mutluyum.

OFİS 8. DÖNEM MEZUNUBaşak Ilgaz - Aydın Üniversitesi / Tıp

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-4.png

Ofis öncelikle diğer eğitim kurumlarından farklı olarak bizlere sıcak bir ortam sunar ve yaşadığımız stresli dönemi minimum seviyede tutar. Alınan ve eksikleri atlamadan aksine üstüne gidilen eğitimin yanında bizleri sorumluluk bilinci, güvenilirlik, katılımcılık gibi birçok değer yönünden de geliştirir. Sunduğu aile ortamı sayesinde sıkıntılı bir durumumuzu paylaşmamıza, sorularımızı çekinmeden sormamıza, daha öz güvenli hissetmemize olanak sağlar.

OFİS 7. DÖNEM MEZUNUZeynep Ece Özdemir - Biruni Üniversitesi / Tıp

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/testimonial-ofis-egitim-3.png

Ofis; insanı sadece sınava hazırlamaz, üniversiteye ve aynı zamanda hayata hazırlar. Bir yandan öğretirken bir yandan da öğrenmeyi ve başkalarına öğretmeyi de öğretir. Akran eğitimi sayesinde öğrenci kendisinden birkaç sene önce sınava girmiş asistanların tecrübelerinden faydalanabilme ve kendini daha rahat bir şekilde ifade etme imkanı bulur.

OFİS 7. DÖNEM MEZUNUNurbahar Birsen - Biruni Üniversitesi / Tıp

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60