https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ofis-smile-36x36.png

Liseye hazırlıkta Ofis yanında! LGS HAZIRLIK

Konularını detaylıca anlatıp herkesin ihtiyacına göre tekrarlar yapan Ofis, LGS hazırlıkta sana disiplin ve keyifli bir sene sunuyor. Bu ortamda sadece ders anlatan değil, her daim zorlandığın yeni tarz sorularını sorabileceğin hocalarımız ve asistanlarımızla bir aradasın. Peki Ofiste seni başka neler bekliyor?
Sınav Koçluğu

Ofisin kendine özgü bir asistanlık sistemi var. Ofiste eğitim görmüş mezunlarımız, üniversiteye hazırlık yolculuğunda seni yalnız bırakmaz. Asistanlarımız, taptaze deneyimleri ve yetkin bilgileri ile sana yol gösterirler. Asistanınla birlikte her hafta programlama yapar ve eksiklerini kapatırsın. Her öğrencinin öğrenme ve çalışma stili biricik. Ofis, Portal’daki tüm analizleri değerlendirip sana uygun bir yol çizer. 

Portal

Ödevlerinin, denemelerinin, derse katılımının ayrıntılı bir şekilde takip edilebildiği; veli, talebe ve Ofis iletişiminin sağlandığı çevrim içi platformumuz. Portal sayesinde hangi ders ve konuda eksiğin olduğunu anlık takip edebilir, asistanınla birlikte ihtiyacına yönelik adımları daha hızlı atabilirsin. (Portal’ı tanımak için buraya tıkla!)

Soru Çözümleri / Kütüphane Ortamı

Gün boyu hem çalışabileceğin hem de sorularını anında sorabileceğin bir ortam Ofiste senin için hazır. Herhangi bir dersten anlamadığın sorularını o alanda yetkin eğitmenlerimize sorabilir, sıkıntı yaşadığın konular hakkında onlardan hızlıca yardım alabilirsin.

Kamplar

Yaz Kampı

Ağustos ayı boyunca 5, 6 ve 7. sınıf konularından LGS hazırlığa temel oluşturacakları tekrar ettiğin bir kamp. Bu kamp sayesinde 8. sınıfa hazır başlar ve yoluna sağlam adımlarla devam edersin. 

Ara Tatil Kampları

MEB’in vermiş olduğu ara tatillerde yaptığımız kamplar, okula gitmediğin bu dönemlerde tüm vaktini verimli kullanmanı sağlar. Bu süreçte eksiklerini kapatmayı, hazırlık sürecine hız kazandırmayı hedefliyoruz.

Tüm LGS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ)

Yıl Sonu Kampı

LGS’ye yaklaşık iki hafta kala düzenlediğimiz bu kampta, tüm LGS konularını önemli noktalarıyla tekrar edip son günlerin stresinden uzak, yüksek motivasyonla sınav sürecini birlikte tamamlamayı hedefliyoruz.

Tüm LGS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ)

Deneme Kulübü

Ofis, deneme çözmeye çok önem verir; bu yüzden her fırsatta önüne bir deneme koyar. Detaylı analizler sonucunda senin için en iyisi olduğunu düşündüğümüz denemeleri sene boyunca uygularız. Yüksek katılımlı Türkiye geneli deneme sınavlarına da Ofiste girersin.

Dersler

Tüm derslerimizi sen daha yola çıkmadan önce biz programladık. Ağustos ayından LGS’ye kadar devam eden akademik yılımızda hangi dersi ne zaman dinleyeceğin hazır. Bu çerçeveyle beraber yıl içerisinde tüm esnekliğimizle senin yanındayız. Talebelerimizin vaktini en verimli şekilde Ofiste değerlendirmelerine yönelik ayrı programlarımız mevcut. Dahası, eksik olduğun yerleri bire bir dinleme imkanın Ofiste hep mevcut. 

Psikolojik Destek ve Mesleki Yönlendirme

Bu süreç boyunca ihtiyaç duyduğun anda yanında olacak ve danışabileceğin ekibimizle seni destekliyoruz. Yıl içerisinde uygulanan envanterlerle kendini tanıman, sana uygun alana yönelmen ve meslek seçiminde sağlıklı kararlar alman için gerekli yönlendirmeyi Ofiste  bulacaksın. 

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60