https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ofis-smile-36x36.png

TYT konularını 11. sınıftayken bitirmeye ne dersin?11. SINIFLAR

Ofis, YKS’ye hazırlık sürecini 11. sınıfta başlatır. Ofiste üniversiteye hazırlanmaya erkenden başlar ve okul derslerine destek bulursun.
Evde gibi hissedeceğin rahat bir ortamı ve kütüphane disiplinini aynı anda sunan Ofis, seni planlı bir şekilde sınava hazırlar. Bu ortamda sadece ders anlatan değil, her daim sorularını sorabileceğin hocalarımız ve asistanlarımızla bir aradasın. Peki Ofiste seni başka neler bekliyor?
Sınav Koçluğu

Ofisin kendine özgü bir asistanlık sistemi var. Ofiste eğitim görmüş mezunlarımız, üniversiteye hazırlık yolculuğunda seni yalnız bırakmaz. Asistanlarımız, taptaze deneyimleri ve yetkin bilgileri ile sana yol gösterirler. Asistanınla birlikte her hafta programlama yapar ve eksiklerini kapatırsın. Her öğrencinin öğrenme ve çalışma stili biricik. Ofis, Portal’daki tüm analizleri değerlendirip sana uygun bir yol çizer. 

Portal

Ödevlerinin, denemelerinin, derse katılımının ayrıntılı bir şekilde takip edilebildiği; veli, talebe ve Ofis iletişiminin sağlandığı çevrim içi platformumuz. Portal sayesinde hangi ders ve konuda eksiğin olduğunu anlık takip edebilir, asistanınla birlikte ihtiyacına yönelik adımları daha hızlı atabilirsin. (Portal’ı tanımak için buraya tıkla!)

Soru Çözümleri / Kütüphane Ortamı

Gün boyu hem çalışabileceğin hem de sorularını anında sorabileceğin bir ortam Ofiste senin için hazır. Herhangi bir dersten anlamadığın sorularını o alanda yetkin eğitmenlerimize sorabilir, sıkıntı yaşadığın konular hakkında onlardan hızlıca yardım alabilirsin.

Kamplar

Yaz Matematik Kampı

Temmuz ayı boyunca TYT Matematik ve Geometri konularını gördüğün bir kamp. Bu kamp sayesinde iyi bir temel atar ve yoluna sağlam adımlarla devam edersin. 

Tüm 11. sınıf ve YKS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ – bu linkler başvuru zamanlarında başvuru formuna yönlendirmeli, diğer zamanlarda da başvuruların kapalı olduğunu belirtmeli)

Ara Tatil Kampları

MEB’in vermiş olduğu ara tatillerde yaptığımız kamplar, okula gitmediğin bu dönemlerde tüm vaktini verimli kullanmanı sağlar. Bu süreçte eksiklerini kapatmayı, hazırlık sürecine hız kazandırmayı hedefliyoruz.

Tüm 11. Sınıf ve YKS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ)

Deneme Kulübü

Daha 11. sınıfken parça TYT denemelerimiz ve yılda 15’e varan tam TYT denemelerimizle sınav simülasyonlarını Ofiste yaşarsın. Yüksek katılımlı Türkiye geneli deneme sınavlarına da Ofiste girersin. 

Dersler

Tüm derslerimizi sen daha yola çıkmadan önce biz programladık. Ağustos ayından hazirana kadar devam eden akademik yılımızda hangi dersi ne zaman dinleyeceğin hazır. 11. sınıftayken TYT konularını Ofiste bitirir, daha yolun başındayken öne geçersin. Ayrıca Ofis, AYT’nin 11. sınıf konularıyla okuluna destek sağlarken seni AYT’ye de hazırlamaya başlar. Bu çerçeveyle beraber yıl içerisinde tüm esnekliğimizle senin yanındayız. Okullu ve açık öğretim talebelerimizin vaktini en verimli şekilde Ofiste değerlendirmelerine yönelik ayrı programlarımız mevcut. Dahası, eksik olduğun yerleri bire bir dinleme imkânın Ofiste hep mevcut. 

Psikolojik Destek ve Mesleki Yönlendirme

Bu süreç boyunca ihtiyaç duyduğun anda yanında olacak ve danışabileceğin ekibimizle seni destekliyoruz. Yıl içerisinde uygulanan envanterlerle kendini tanıman, sana uygun alana yönelmen ve meslek seçiminde sağlıklı kararlar alman için gerekli yönlendirmeyi Ofiste bulacaksın.

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60