https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ofis-smile-36x36.png

İhtiyacına Tam Yerinde MüdahalelerKİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAMA

Ofiste grup programlarının yanında ihtiyacına özel, eksiklerini nokta atışı tamamlayacağın paket programları da bulabilirsin. Eksik olduğun konuları ekibimizle tespit edip planla ya da ders odaklı sunduğumuz paketlerden yararlan. Peki 6. sınıftan üniversiteye kadar eğitim hayatında Ofiste seni başka neler bekliyor?

Önemli not: Ofiste tüm bu hizmetlerden birlikte faydalanabileceğin gibi sadece ihtiyacın olan modülleri aldığın bir programın da olabilir.
Sınav Koçluğu

Ofisin kendine özgü bir danışmanlık sistemi var. Danışmanınla birlikte her hafta programlama yapar ve eksiklerini kapatırsın. Her öğrencinin öğrenme ve çalışma stili biricik. Ofis, Portal’daki tüm analizleri değerlendirip sana uygun bir yol çizer.

Portal

Ödevlerinin, denemelerinin, derse katılımının ayrıntılı bir şekilde takip edilebildiği; veli, talebe ve Ofis iletişiminin sağlandığı çevrim içi platformumuz. Portal sayesinde hangi ders ve konuda eksiğin olduğunu anlık takip edebilir, asistanınla birlikte ihtiyacına yönelik adımları daha hızlı atabilirsin. (Portal’ı tanımak için buraya tıkla!)

Soru Çözümleri / Kütüphane Ortamı

Gün boyu hem çalışabileceğin hem de sorularını anında sorabileceğin bir ortam Ofiste senin için hazır. Bire bir derslerinin yanında haftalık belirlenen soru çözüm saatlerinde herhangi bir dersten anlamadığın sorularını o alanda yetkin eğitmenlerimize sorabilir, sıkıntı yaşadığın konular hakkında onlardan hızlıca yardım alabilirsin.

Kamplar

Kişiye Özel Programlamadan faydalanan talebelerimiz ayrıca Ofiste gerçekleştirilen kamplara da katılabilirler. Peki bu kamplarda ne yapıyoruz?

Yaz Matematik Kampı

Temmuz ayı boyunca TYT Matematik ve Geometri konularını gördüğün bir kamp. Bu kamp sayesinde iyi bir temel atar ve yoluna sağlam adımlarla devam edersin. 

Tüm 11. sınıf ve YKS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ – bu linkler başvuru zamanlarında başvuru formuna yönlendirmeli, diğer zamanlarda da başvuruların kapalı olduğunu belirtmeli)

Ara Tatil Kampları

MEB’in vermiş olduğu ara tatillerde yaptığımız kamplar, okula gitmediğin bu dönemlerde tüm vaktini verimli kullanmanı sağlar. Bu süreçte eksiklerini kapatmayı, hazırlık sürecine hız kazandırmayı hedefliyoruz.

Tüm YKS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ)

Yıl Sonu Kampı

YKS’ye yaklaşık iki hafta kala düzenlediğimiz bu yatılı kampta, tüm YKS konularını önemli noktalarıyla tekrar edip son günlerin stresinden uzak, yüksek motivasyonla sınav sürecini birlikte tamamlamayı hedefliyoruz.

Tüm YKS talebelerine açık! (BAŞVUR LİNKİ)

Deneme Kulübü

Yılda 100’ün üzerinde TYT ve AYT sınavı olmak mı! Yok artık! Yüksek katılımlı Türkiye geneli deneme sınavlarına da Ofiste girersin.
Bu kadar denemeyi nereye mi sıkıştırıyoruz?
İpucu: Sen bu yazıyı okurken Ofiste birileri deneme oluyor

Bire Bir Dersler

Ofiste istediğin dersten ya da konudan bire bir ders alarak eğitim sürecini kendi hızında yürütürsün.

Psikolojik Destek ve Mesleki Yönlendirme

Bu süreç boyunca ihtiyaç duyduğun anda yanında olacak ve danışabileceğin ekibimizle seni destekliyoruz. Yıl içerisinde uygulanan envanterlerle kendini tanıman, sana uygun alana yönelmen ve meslek seçiminde sağlıklı kararlar alman için gerekli yönlendirmeyi Ofiste  bulacaksın.  

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60