Unity ile Oyun Programlamaya Giriş

Cts14May10:00Cts17:00Unity ile Oyun Programlamaya Giriş⚠️SINIRLI KONTENJAN

Etkinlik Detayları

#BoğaziçiÜniversitesi #Buyem ‘de eğitim programları devam ediyor!

Oyunlar tüm dünyamızı saran genel bir etkileşim kipi olma yolunda ilerliyor. Web, mobil, PC ve konsol gibi geleneksel mecraların yanında AR/VR aygıtları da oyunlar için kullanılmaya başlanıyor.

Bu kurs da katılımcılar oyun programlamaya ait temel bazı kavram ve yöntemleri Unity oyun motoru üzerinde aktif kullanarak öğreneceklerdir. 18 saatlik bu giriş eğitimi daha önce hiç Unity kullanmamış katılımcılar için tasarlanmıştır. Kursun sonunda katılımcıların kendi oyununu yapma ile ilgili ilk adımları atmış ve bu yolculuğa daha donanımlı devam edebilecek hale gelmeleri hedeflenmektedir.

Dersler laboratuvarda yüz yüze yapılacaktır. Katılımcılar, eğitmenlerin oyun programlama ile ilgili gösterdikleri kavram ve yaklaşımları derste kendileri deneyerek etkileşimli şekilde öğreneceklerdir. Kurs boyunca katılımcılar öğrendikleri kavramları uygulayabilecekleri, temel özellikleri olan bir 3D oyunu kademeli olarak geliştireceklerdir.

“Unity ile Oyun Programlamaya Giriş’’ eğitimi 14, 21, 28 Mayıs 2022 tarihlerinde #BoğaziçiÜniversitesi #Buyem ‘de!

Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve hemen kayıt olmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
www.buyem.boun.edu.tr
buyem@boun.edu.tr

Daha Fazla

Tarih

(Cumartesi) 10:00 - 17:00

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60