Psikoterapi Okulu 6

Cts05Mar(Mar 5)09:00Pz06(Mar 6)17:00Psikoterapi Okulu 6🎈YÜZ YÜZE GRUP ÇALIŞMASI

Etkinlik Detayları

🎓Psikoterapi Okulu katılımcılara temel terapi becerilerini kazandırmayı, muhtelif güncel terapi kuramlarını kavrayarak bütüncül bir bakış açısı kazandırmayı ve katılımcıların terapist olma yolunda kendi kişisel farkındalık ve iç görülerini artırmayı hedefleyen bir eğitim programıdır. Alanında uzman psikoterapistlere yeni ve bütüncül bir bakış açısı ve uygulama pratiği sağlayacak programın alandaki büyük bir boşluğu doldurması hedeflenmektedir.
🎓Her biri 6 ay sürecek 3 modülden toplamda 18 ay olarak planlanan eğitim, her ayın ilk hafta sonu, iki tam gün (Sabah 09:00- Akşam 17:00) şeklinde programlanmıştır ve toplamda 288 saat sürecektir. Üç modül süresince, eğitim içerisinde teorik derslerin yanı sıra terapi uygulamalarına ilişkin pratik çalışma ve rol playing uygulamaları yapılacaktır.
🎓Katılımcılar 18 ay teorik eğitimin ardından +15 saat bireysel süpervizyon aşamasından geçecektir. Süpervizörün gerekli gördüğü durumda ise katılımcının kendi terapi sürecinden geçmesi beklenmektedir.
🎓Eğitim programı, mesleki gelişimine katkı sağlamak isteyen tüm ruh sağlığı çalışanlarına yöneliktir. Katılımcıların ruhsal sağlık alanında eğitim veren herhangi bir bölümden lisans veya yüksek lisans mezunu olması gerekmektedir. ⠀
Psikoterapi okulu eğitmen kadrosu, Dr. Öğretim üyeleri ve Bütüncül Psikoterapi Eğitmenlerinden oluşmaktadır.
🎓Sizler de bu yoğun eğitim programı ile mesleki ve kişisel gelişiminize katkı sağlamak istiyorsanız sınırlı sayıda olacak kontenjanımızdaki yerinizi hemen ayırtın!
🎓 Eğitimler yüz yüze ve Nişantaşı eğitim ofisimizde gerçekleşecektir.

👉20 kişi ile sınırlı olan kontenjanımızdan yerinizi ayırtmak için acele ediniz!

📞Detaylı bilgi ve kayıt için 0545 881 04 05 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.⠀

📌Adres: Rumeli Cad. No 69/4 Şişli/İstanbul

Daha Fazla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60