İLEM 1. YAZI KAMPI

Pz08KasTüm GünİLEM 1. YAZI KAMPISON BAŞVURU 8 KASIM!

ilem-yazi-kampi

Etkinlik Detayları

lmi Etüdler Derneği (İLEM) düşünmenin en iyi imkanı olan yazma eyleminin her bakımdan ele alınacağı 1. Yazı Kampı’nı 18-19 ve 20 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleştirecek.

“Sosyal bilimler alanındaki araştırmacıların ve öğrencilerin akademik çalışmalarında yazım her zaman önemli bir gündem oluşturmaktadır. Nitelikli çalışmalara verimli bir başlangıç olması amacıyla yazının farklı açılardan detaylarıyla ele alınacağı ve tartışılacağı yeni bir faaliyettir. Bu programın daha verimli akademik çalışmalar yapılmasına ve özgün üretim sorununun aşılmasına katkı sunması hedeflenmektedir. Yazma eyleminin farklı açılardan irdeleneceği programda tecrübe paylaşımlarının yanı sıra; deneme, roman, hikaye, hatırat yazımı gibi edebi türlerle akademik yazım arasındaki ilişki de tartışılacaktır. Buna ek olarak akademik yazımın yol haritaları ve edebiyatın himayesinde yazma uğraşı gibi temel meseleler de gündem edilecektir.” 

  • İLEM 1. Yazı Kampı 18, 19 ve 20 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir. Programa yüksek lisans ve doktora öğrencileri, araştırmacılar; lisans öğrencileri ve lisans mezunları başvuru yapabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 08 Kasım 2020

Katılımcıların İlanı: 11 Kasım 2020

Daha Fazla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60