DÜŞÜNCE OKULU

Çrş14Eki(Eki 14)15:40Çrş05May(May 5)15:40DÜŞÜNCE OKULUİHSAN FAZLIOĞLU YÖNETİMİNDE

dusunce-okulu-ihsan-fazlioglu

Etkinlik Detayları

  • “Üniversiteyi lisemize taşıyoruz!”Geçtiğimiz sene İstanbul Medeniyet Üniversitesi işbirliği ve Prof. Dr. İhsan FAZLIOĞLU hocamızın yönetiminde ilkini gerçekleştirdiğimiz “Düşünce Okulu” bu senede tüm heyecanıyla devam ediyor.Sevgili Öğrencilerimiz, Geçen yıl başlattığımız ve katılımcılarının entelektüel birikimine ciddi katkı sağlayan DÜŞÜNCE OKULUmuz bu yıl da açılıyor.

    Okulumuzda İstanbul Medeniyet Üniversitesi hocalarından Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu, Doç.Dr. Mehmet Özturan, Doç.Dr.Yaylagül Ceran Karataş, Dr. Zahit Atçıl, Dr. Şule Taşkıran Çankaya felsefe, tarih, bilim tarihi, sanat vb. alanlarda lisans düzeyinde dersler verecektir.

    On beş günde bir online olarak yapılacak derslerde düşünce dünyamızla alakalı pek çok meseleye ilmî ve akademik bir perspektiften bakacağız.

    Sizlerin zihin inşası için ve entelektüel birikiminiz için büyük katkılar sunan Düşünce Okulumuz lisede kurulan bir akademi mahiyetinde çalışmaktadır. İstanbul Medeniyet Üniversitesine ve değerli hocalarımıza bu değerli çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz.

*** Tanıtım Sayfasından Alınmıştır.

Daha Fazla

Tarih

Ekim 14 (Çarşamba) 15:40 - Mayıs 5 (Çarşamba) 15:40

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60