https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ofis-smile-36x36.png

Ofiste her zaman yanındayızAra Sınıf Programları

Herkesin biraz yardıma ihtiyaç duyduğu zamanlar vardır. 6. 7. 9. ve 10. sınıflar için hazırladığımız bireysel ve grup destek programlarımızla Ofiste her zaman yanındayız.
Ara Sınıf Grup Programları

Tüm ara sınıflar için okula destek olacak şekilde hazırladığımız grup programlarımızla sınıf başarını yüksek tutacak, LGS ve YKS sınavları için çok kritik bir rol oynayan okul başarı puanında Ofisle bir adım önde olacaksın. Bütün derslerimizi sen daha yola çıkmadan önce biz programladık. Ağustostan hazirana kadar devam eden akademik yılımızda hangi dersi ne zaman dinleyeceğin hazır. Dahası, eksik olduğun yerleri bire bir dinleme imkanın Ofiste hep mevcut.

Portal

Ödevlerinin, denemelerinin, derse katılımının ayrıntılı bir şekilde takip edilebildiği; veli, talebe ve Ofis iletişiminin sağlandığı çevrim içi platformumuz. Portal sayesinde hangi ders ve konuda eksiğin olduğunu anlık takip edebilir, asistanınla birlikte ihtiyacına yönelik adımları daha hızlı atabilirsin. (Portal’ı tanımak için buraya tıkla!)

Soru Çözümleri / Kütüphane Ortamı

Gün boyu hem çalışabileceğin hem de sorularını anında sorabileceğin bir ortam Ofiste senin için hazır. Herhangi bir dersten anlamadığın sorularını o alanda yetkin eğitmenlerimize sorabilir, sıkıntı yaşadığın konular hakkında onlardan hızlıca yardım alabilirsin. Termosunu al gel, Ofiste çalış bizce.

Paket Dersler

Dilersen Ofisten sadece zorlandığın ders için destek alabilirsin. Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat… İster kısa süreli istersen de yıllık paket programlarımızla yazılılarına birlikte hazırlanabiliriz.

Kişiye Özel Danışmanlık

Önünde okuyacağın uzun seneler var. Ofiste bu yolun haritasını beraber çiziyoruz. Gerek akademik serüveninde gerekse mesleki tercihlerinde seni yönlendirerek okul hayatında ve sonrasında daha tutarlı ve sağlam adımlarla ilerlemene destek veriyoruz. 

Başarılı olmak için neler yapmalıyım?

Hangi çalışma stili bana uyuyor?

Bana en uygun öğrenme yolu hangisi?

Hangi derse ne kadar çalışmalıyım?

Hangi derse ne zaman çalışmalıyım?

Çok fazla yayın var. Bunların hangisi bana daha yararlı olur?

Hangi lise/üniversiteye gitmeliyim?

Acaba bana en uygun bölüm hangisi?

Akademik hayatına dair sorularına cevapları ve doğru yönlendirmeleri seninle bire bir ilgilenen koçunun yardımıyla Ofiste bulacaksın. Kendine ait bir programın olacak ve bu program her hafta seninle baş başa yapılacak görüşmelerle tazelenecek. Ayrıca seni mental ve psikolojik olarak da desteklemeye devam edecek bir yerdesin: Ofis.

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60