BİZ KİMİZ?Keyifli Eğitim &
Kaliteli Danışmanlık

Ofis bir öğretim kursu (dershane) olmaktan çok daha fazlası desek abartmış olmayız. Çünkü misyonumuzu sadece sınavlara hazırlamak ya da okul takviyesi olarak belirlemiş değiliz.

Akademik hayatın içerisindeyken kalan hayatı ıskalamamak, entelektüel/kültürel/sanatsal/sportif gelişime devam etmek herkesin ve her zamanın amacı olmalı değil mi? İşte bu sorunun cevabını vererek misyonumuzu belirledik: “Erdemli ve çok yönlü bir insan yetiştirmeye destek vermek.”

Misyonumuzu belirlemek de vizyonumuzu şekillendirdi: “Bu coğrafyaya ait, evrenseli kucaklayan bir eğitim-öğretim modeli kurma ve bir ekol-okul olmak.”
Mayıs 2011’de Musab Ensar ERTÜRK ve bir grup aktivist lise öğrencisi tarafından kurulduk.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/ENS_6092.png
İlk etapta lise son sınıf öğrencilerine odaklanan eğitim-öğretim hizmetlerimiz, süreçle ortaokuldan üniversiteye kadar bireysel eğitim-öğretim hizmetleri ve kurumsal danışmanlık hizmetleri olarak genişledi.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/ENS_60922.png
Haziran 2019 itibarı ile Ofis’ten eğitim ve danışmanlık desteği almış kişi sayısı 700’e, farklı kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirilen ortak projelerle ise bu sayı 10.000’e ulaşmıştır.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/ENS_609222.png
2019-2020 eğitim-öğretim yılı içerisinde okul derslerine takviyelerimiz, MEB ve ÖSYM sınavlarına hazırlık desteğimiz devam ediyor.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/ofis-öğretim.png
Ofis Akademi çatısı altında kişisel gelişime destek olacak, kişiyi üniversiteye ve sosyal hayata daha etkin hazırlayacak eğitimlerimizle misyonumuza uygun işler yapıyoruz.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/ofis-kişisel-gelişim.png
Eğitim danışmanlığı hizmetlerimize meslek seçim danışmanlığını da ekledik. Psikolojik danışmanlık birimimiz de farklı dallarda gelişimine devam ediyor.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/ofis-danışmanlık-hizmetleri.png
10-20 yaş aralığının dışında kalan kitleye de nasıl hizmet ederiz dedik ve ilk etapta İstanbul’daki entelektüel/sanatsal/teknolojik vb. etkinlikleri de sayfamızdan paylaşmaya başladık. İlerleyen günlerde ise bunu ülke geneline yaymayı hedefliyoruz. Kim bilir, gün gelir, belki dünyanın dört bir yanındaki etkinlikleri bile duyurur hale geliriz!
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/etkinlik-duyuruları.png
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/testimonials5.png

„Ofis benim için hayallerime açılan bir kapı ve yol gösterici oldu. Stresten uzak bir sınav hazırlık süreci geçirip kendimi evimde gibi hissedebileceğim, sadece sınava değil hayata da hazırlayan böyle bir ortamda bulunduğum için mutluyum.”

BAŞAK ILGAZ
Ofis 8. Dönem Mezunu
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/nesrin-karakaya-yorum.png

„Asistan öğrencinin adeta can simididir, bazen öğrencinin ailesiyle arasındaki köprü bazen dert ortağı olmaktır. Asistanlık, toplum önünde konuşma, sunum yapma, insan ilişkileri gibi konularda kendini geliştirme fırsatı sağlarken bir yandan da bir başkasına bir şeyler öğretebilmenin mutluluğunu yaşamaktır.”

NURBAHAR BİRSEN
Ofis 7. ve 8. Dönem Asistanı
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/testimonials3.png

„Ofis’te asistanlık, size okurken bir meslek sunmanın yanında gelecekteki işinize başlamadan önce disiplin ve tecrübe kazandırıyor.”

ZEYNEP ECE ÖZDEMİR
Ofis 8. Dönem Asistanı

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Fatih Şube
Fatih Ofis Adres
Kalenderhane Mah.16 Mart Şehitleri Cd. No:7
Fatih/İSTANBUL

Fatih Ofis İletişim
0531 554 47 66
0212 514 25 60