KATKIDA BULUNANLAREkibimiz

Ofis’in “asistanlık” olarak adlandırdığımız bir sistemi var. Her talebe kendisi ile ilgilenen ve yaşı kendi yaşına çok yakın birçok rol-model kişi ile tanışıp onlarla birikiyor.
Hoca-talebe ilişkisi yeniden tanımlanan Ofis'te her bir fert hudutlarını bilerek birbiri ile ilişki kuruyor.
Hudutların içselleştirilmesi de eğitimin bir parçası.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/musab-hoca.jpg

Musab Ensar Ertürk

KİMDİR?

ÖĞRETMENLERİMİZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Abdullah-Zübeyr-Şekerci.jpg

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Fen Lisesi, sonrasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım. İBB İştiraki olan Hamidiye Kaynak Suları A.Ş.’de 3,5 sene kadar üretim plânlama mühendisi olarak bulunduktan sonra, şu an da devam ettiğim Ofis Eğitim Kurum’unda TYT ve AYT’ye yönelik olarak Matematik dersleri vermekteyim. Aynı zamanda öğrencilerle danışıklı olarak, kendilerine uygun olacak şekilde hazırladığımız haftalık programlar ile ders çalışma disiplinini sağlamaktayız.

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜH.Abdullah Z. ŞEKERCİ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Binnur-Yeter.jpg

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik son sınıf öğrencisiyim. Ofis EKD’de PDR birimindeyim. Lisans eğitimime devam ederken akademik çalışmaların yanında çeşitli kurumlar bünyesinde ve bağımsız gruplarla gönüllülük faaliyetlerinde yer aldım. Bir yarıyıl süresince Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı bünyesinde atölye sınıflarında gözetmen rehber öğretmenlik yaptım. Kişisel ilgi alanı olarak psikoloji ve eğitim üzerine okumalar yapıyor, bu alandaki gelişmeleri takip ediyorum. İnsanı anlama, profesyonel olarak yardım etme ve topluma faydalı olma noktalarında kendimi geliştirmek için çeşitli konferans ve etkinliklere katılıyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PDREsma ADEM

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Nesrin-Karakaya.jpg

1994 İstanbul doğumluyum. İlk ve ortaöğretimi İstanbul’da tamamladım. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum aynı yıl İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladım.

Okumak, okutmak, yetişmek, yetiştirmek sadece öğreten değil aydınlatan aydınlatırken de aydınlanan bir hoca olmak yolunda Ofis’te görev yapmaktayım.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - TÜRK DİLİ ve EDEBİYATINesrin KARAKAYA

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Feyza-Temizer.jpg

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Ofis EKD’de Psikolojik Danışman olarak bulunmaktayım. 

Eğitim ve psikoloji başlıca çalıştığım iki alan. Psikolojinin farklı alt dallarından bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bu nedenle 0-3 yaşa dair çalışmalarda bulundum. Bir proje kapsamında 0-3 yaş aralığındaki çocuklara kendi evlerinde bazı ölçekler uyguladım. Çocuk, ergen, ve yetişkin gibi farklı çalışma gruplarını olabildiğince tecrübe etmeye özen gösteriyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PDRBinnur YETER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Feyza-Temizer.jpg

Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimde kendimi geliştirmek ve bölümüm dışında farklı alanlardan bir şeyler öğrenmek adına İspanyolca ve Korece dersleri aldım. 

Yaklaşık iki sene Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde yarı zamanlı Matematik öğretmeni olarak çalıştım. Şimdi iki seneye yakın bir süredir Özel Ofis Öğretim Kursu’nda Matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - MATEMATİKÖznur KENAR

ASİSTANLARIMIZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/Ahmet-Silahsızoğlu.jpg

1 Mayıs 2000’de Fatih’te doğdum. Kastamonuluyum. 2018’de Çemberlitaş Anadolu Lisesinden mezun oldum. Üniversite sınavına hazırlanmadan girip bir facia yaşadıktan sonra sınava hazırlanmaya karar verdim. Ofisle sınava hazırlandıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine yerleştim. Şu an 1. Sınıfım. Ofis’te sınava hazırlanan öğrencilere öğrendiklerimden bir şeyler aktarmaya çalışıyorum. Ayrıca kayak sporuyla uğraşmaktan ve kamp yapmaktan keyif alıyorum. Biraz da tarihe ve siyasete ilgi duyduğumu söyleyebilirim.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKAhmet B. SİLAHSIZOĞLU

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Ahmet-Nusret-AVCI.jpg

2000 yılının en uzun gecesinde İstanbul’da dünyaya geldim başarılarla geçen ilk ve ortaöğretim hayatımın sonunda Şehremini Anadolu Lisesinden mezun oldum fakat bu başarılarımı üniversiteye giriş sınavımda devam ettiremedim ve tekrar hazırlanmaya karar verdim. Tekrar hazırlanmak için tercihim tabii ki hayatımı değiştiren ve ikinci ev olarak gördüğüm Ofis oldu. Ofis de bu kararımı beni mezun asistan yaparak taçlandırdı. Özellikle yurt dışı gezilerim ve yazlarımı Amerika Birleşik Devletleri’nde geçirmemin de etkisiyle açık fikirli ve hümanist bir insan olduğum sıkça yakın çevrem tarafından söylenir. Selam ve dua ile…

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PDRAhmet Nusret AVCI

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Başak-Ilgaz.jpg

Mus’ab Hoca ile tanışmaya ilk gittiğimde bana Ofis ile ilgili anlattığı sistem ve ortam daha önce karşılaştıklarımdan farklıydı. Asistanların ilgileri ve birçok konuda yetkin olması aynı zamanda sınav stresinden uzak samimi bir ortam oluşturulması çok güzeldi.
Son bir kez daha şansımı denemeye karar verip ofiste asistan olarak çalışmaya başladım ve aynı zamanda üniversite sınava hazırlandım. Sonunda istediğim gibi bir sonuç elde ettim ve İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleştim. Şu anda da Ofis’te asistan olarak çalışıyorum ve başka insanlarında bu mutluluğu yaşamasına vesile olmak istiyorum…

AYDIN ÜNİVERSİTESİ - TIPBaşak ILGAZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Binnur-Yeter-1.jpg

Pertevniyal Lisesi 147. dönem mezunuyum, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık okuyorum. Ofis ile ilk tanıştığımda 11. sınıf öğrencisiydim. 2 sene boyunca Ofisten eğitim aldım ve vaktimin çoğunu okuldan ziyade Ofiste geçirdim. Sınava hazırlanma sürecinde bana akademik birikimin yanı sıra pek çok katkıda bulundu. Bu iki senelik öğrenim ve bir senelik asistanlık hayatımdan yola çıkarak Ofis hakkında yapabileceğim yorum; öğrencilerine sadece üniversiteye hazırlanmayı değil, mezun olduktan sonraki hayatlarında nasıl yollar izleyebileceğini, ileriki iş hayatında insanlarla nasıl ilişkiler kuracağını ve sorumluluk almayı öğrettiği.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - MİMARLIKFeyza TEMİZER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/İlayda-Tuzinoglu.jpg

2000 yılında İstanbul’da doğdum. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Hazırlık okumamdan dolayı bol bol boş zamanım oluyor bende bu zamanları kendimi geliştirmeye ve Ofis’te belli hedefi olan kişilere deneyimlerimle yardımcı olmaya ayırıyorum. Ayrıca yapmak isteyip de boş vakit bulamamamdan dolayı yapamadığım şeyleri yapıyorum. Kitap okuyorum, yaşadığım şehri geziyorum, ileride mesleğimde daha başarılı olabilmek için katılabileceğim bazı konferanslara katılıyorum.

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPİlayda N. TUZİNOĞLU

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/İsmail-Odabas.jpg

12 Mayıs 2000 doğumluyum. İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldum ve şu anda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde endüstri mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. 2017 yılından beri Ofis’ten biri oldum. Ofis’in bana sağladığı şeyler arasında ilk sırada arkadaş çevresi geliyor. Birilerine bir şeyler katabilirken aynı zamanda eğlenebildiğim bir ortam olduğu için Ofis’te asistanlık yapıyorum. Teknolojiyle aram biraz iyi olduğu için, diğer asistan arkadaşlara göre, genelde Ofis’te teknik konularla da ilgileniyorum. İlgilendiğim her alanda kendimi geliştirmeye ve olabildiğimin en iyisi olmaya çalışıyorum. 

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜH.İsmail H. ODABAŞ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Kadir-Kacmazer.jpg

3 Aralık 2000 tarihinde doğdum. Pertevniyal Lisesinden 2018 yılında mezun oldum. Şu an Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi Tıp Öğrencileri Kulübünün Başkan Yardımcılığını yapmaktayım. Üniversiteye girmem de etkisi çok fazla olan Ofis üniversiteye girmemle birlikte sınava hazırlanan öğrencilere yardım etme şansını da bana verdi ve Ofis’te asistan oldum. Benim gibi geçen yıl o sıralarda oturmuş insanların hem danıştığı, programlarını yaptığı biri haline dönüşüp hem de onlara ders anlatan biri oldum.

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ - TIPKadir KAÇMAZER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Serverhan-Demirbogan.jpg

Ofis’te 2017 yılından bu yana asistanlık görevimi sürdürmekteyim. 1998 yılında, eylül ayının 10. Gününde Denizli’de doğdum. Lise eğitimimi Çapa Fen Lisesinde tamamladım, şu anda Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf Öğrencisiyim. Aynı anda Anadolu Üniversitesinin programı ile Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü ikinci üniversite olarak okuyorum.Ofis’in sistemine katkıda bulunabileceğime inandığım için de 3 senedir burada asistanlık yapmaya devam ediyorum. Her dersin mantığıyla ve ispatlarıyla birlikte anlatılmasından yanayım, aksi takdirde bunun “öğretme” değil “dayatma” olduğuna inanıyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİServerhan DEMİRBOĞAN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Seyma-Kocer.jpg

2001 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi psikoloji bölümü 1. sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. 2016-18 yılları süresince kaligrafi eğitimi aldım. 2019’un son yarısında Kadıköy Belediyesi Gençlik Sanat Merkezi aracılığıyla aldığım diksiyon derslerimin tamamlanmasının ardından aktif olarak devam eden drama derslerine katılmaya başladım. Bir yandan da seçtiğim bölümle alakalı seminer/ etkinlikleri takip ediyorum. Kalan vakitlerimde gezerek, izleyerek ve halihazırdaki okumalarımı arttırarak kendimi geliştirmeye; ofis içi ve dışında insanlar ve kendim için daha faydalı hale gelmeye çalışıyorum.

MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİŞeyma Nur KOÇER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Yafes-Sahiner.jpg

İsmim Yafes Enes Şahiner, kısaca kendimi tanıtmam gerekirse 19 yaşında üniversiteli bir genç olduğumu söyleyebilirim. Ben daha lise talebesi iken üniversite sınavına hazırlanmak için Ofis Eğitim kurumuyla yollarım kesişti ve burada 2016 yılında başlamak üzere iki yıl boyunca eğitim aldım. Bu süreçte kendimi akademik olarak geliştirmekle beraber benim için çok da sevimli olmayan matematik, fizik gibi dersleri benim için bir tutku haline getirmesiyle şu an da İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİYafes Enes ŞAHİNER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/zehra-bayindir.jpg

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ECZACILIKZehra BAYINDIR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Feyza-Temizer.jpg

16 Ocak 2001’de İstanbulda doğdum. Pertevniyal Lisesi 147. dönem mezunuyum. Kitap okumaktan, kitaplar hakkında konuşmaktan ve sevdiğim kitapları insanlara önermekten hoşlanıyorum. Şu anda ofiste mezun asistan olarak görev alıyorum. Bir yandan elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyor bir yandan da ikinci kez sınava hazırlanıyorum. Bu yoğun süreçten dolayı kendimi geliştirmek adına fazla bir şey yapamasam da başta temel düzeyde olan Fransızcamı geliştirip dil öğrenmek, ara verdiğim keman hayatıma devam etmek ve gezebildiğim kadar ülke gezip farklı kültürleri tanımak gibi bazı planlarım var. Gerçekleşmelerini umuyorum.

Zeynep Elif KURT

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/zübeyir-ali-demir.jpg

6 Eylül 2001’de Adıyaman’da doğdum. 8 sene Adıyaman serüveni sonrasında İstanbul’a gelip Gökkuşağı Koleji’nde ilkokulu bitirdim. Ardından Birikim Hayat Fen Lisesini kazandım. Birikim’de ilkokuldan öğrendiğim İngilizcemle İngilizce münazaraları, ELT, World Assembly gibi İngilizce geliştirmek üzerine olan etkinliklerde yarışmacı ve sunucu olarak görev aldım. Su altı robotik takımında 1 sene çalıştım. Hayatım boyunca Matematik, Fizik ve Hikâye yazma işlerine çok meraklıydım ve hala bunlar üzerinde günlerimi geçirdiğim oluyor. Şu an (2020 yılı) ise Ofiste mezun asistan olarak hem asistanlık yapıyor hem de sınava hazırlanıyorum.

Zübeyir Ali DEMİR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/Yahya-Sümerkan.jpg

10 Aralık 1997 İstanbul doğumluyum. Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi 2015 mezunuyum. Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Eğitim, öğrenim ve öğretim hayatım boyunca matematik, geometri ve fizikle içli dışlı oldum. Hiçbir zaman yeterli görmesem de bu alanda kendimi geliştirmek ve birilerine bir şeyler katmak iyi hissettiriyor. Bu yüzden Ofis’te 4 yıldır asistanlık yapıyorum ve 2 yıldır başasistan olduğumu söylüyorlar. Müzik ve sporla da uzun zamandır belli bir münasebetim var. Yazılım, zekâ oyunları, zekâ küpü gibi analitik zekâyı geliştirecek her türlü işle kıyısından köşesinden uğraşmışlığım var.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİYahya SÜMERKAN

GEÇMİŞTE HİZMET VERENLER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Edibe-Hande-Elmas.png

2016’da Ofis’ten ve Çapa Fen Lisesinden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 4. sınıf öğrencisiyim. Mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimine devam etmek niyetindeyim. Ofis’te 2016-2018 yılları arasında asistanlık deneyimim oldu. Ofis ile asistanlık bağım kesilmiş olsa da gönül bağım sağlam, uzun süre de öyle kalacak gibi…

Asistanlık serüvenimden sonra özel dersler verdim, veriyorum. Vaktim olursa bağlama çalmaya çalışıyorum. İkinci üniversite olarak da Anadolu Üniversitesinde Sağlık Yönetimi okuyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİEdibe Hande ELMAS

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Ertuğrul-Bayır.png

2017 yılında Pertevniyal Lisesinden mezun oldum. AYT fenim çok kötü olduğu için bir sene daha hazırlandım. Ertesi sene yine AYT fenden çuvallayarak iyi bir TYT sıralamasını baya aşağı düşürdüm :d. Hiçbir zaman wonderkid bir sayısalcı olmadım. Arkadaşlarım her ne kadar benim aslında eşit ağırlıkçı olduğumu söyleseler de sınava sayısaldan girdim (Sanırım haklılardı). Tarih özel ilgi alanım. 2018 yılında İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümüne girdim. Ofiste 1 sene asistanlık yaptım. Okuduğum bölümü duyan insanlar genelde “O ne?” diyorlar. Bilgi almak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. etobay28@hotmail.com 😉

İTÜ- KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİErtuğrul BAYIR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Erva-Hacıahmetoğlu.png

İstanbul Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2018 yılında mezun oldum. Aynı zamanda Ofis’in de 2018 mezunlarındanım. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. 1 yıl boyunca Ofis’te asistanlık yaptım. Ortaokulda 2 yıl kadar karate yaptım. Masa tenisi ve voleybol oynamayı çok seviyorum. Lisede okuldaki TÜBİTAK Biyoloji Olimpiyatlarına çalışma grubunda bulundum. Matematiğe ve geometriye her zaman ayrı bir ilgim vardı. Üniversitede Tıp Öğrenci Birliğinin Halk Sağlığı kolunda 2 senedir asistanlık yapıyorum. Boş zamanlarımda gezmeyi, yeni yerleri keşfetmeyi seviyorum.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPErva HACIAHMETOĞLU

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Nurbahar-Birsen.png

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldum. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesinde 3. Sınıf öğrencisiyim. İnsan vücudundaki her yapının birbirleriyle olan bağlantısı çocukluğumdan beri ilgimi çektiğinden tıp okumak istedim. Hastalıklara çare bulabilme fikri ise bu yolda itici gücüm oldu. Asistanlığa gelecek olursak 4 yıl evim olan güzel yuvada 2 yıl asistanlık yapmak oldukça geliştiren bir deneyimdi. Benim geçtiğim yollarda çabalayan talebelere yardımcı olmak, yeri geldiğinde onlara birer abla olup dertlerine çareler arayarak yüzlerindeki gülümsemeye sebep olabilmek paha biçilemezdi.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPNurbahar BİRSEN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Senem-Sena-Gülle.png

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldum. Ofis ile münasebetim de bu senede filizlendi. Akabinde, talebe olmaktan çok keyif aldığım bu kurumda iki sene asistanlık yaptım. Lisedeyken sosyal sorumluluk komisyonunda insanlara dokunabilmenin eşsizliğine şahit olan ben, asistanlık yaparken benzer duyguları yaşıyordum. Motive edebildiğim ölçüde de motive oluyordum. İstanbul Üniversitesi’nde Diş Hekimliği 3. sınıf öğrencisiyim. Henüz yolun başında olsam da ‘sağlıklı gülüşler’ için aranan hekim olmak istiyorum. Geriye dönüp baktığımdaysa “İyi ki Ofis!” diyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİSenem Sena GÜLLE

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Zeynep-Ece-Özdemir.png

2017 yılında TED Malatya Koleji Lisesi’nden mezun oldum. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. 1 yıl boyunca Ofis’te asistanlık yaptım. Ortaokulda yüzme ve masa tenisi takımlarında yer aldım.  Doktorluk mesleğini seçmenin başlıca sebebi olan insanlara yardım etme isteğinden dolayı lisede sosyal yardım projelerinde bulundum. Müziğe karşı ilgim olduğundan keman ve piyano gibi enstrümanları çalmayı denedim maalesef devamlılığını çok fazla sağlayamadım. Lisede inovasyon ve münazara kulüplerinde yer aldım. Bunlar dışında elimden geldiğince seyahat etmeyi severim.

Üniversiteye geçtiğimden beri hayatımı yaşayamıyorum teşekkürler.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPZeynep Ece ÖZDEMİR

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

İletişim
Kalenderhane Mah. 16 Mart Şehitleri Cad. No.:7 Fatih / İSTANBUL
0531 554 47 66
Haftanın 6 Günü 10:00 - 18:00
Ofis, Cuma Günleri Tatil!
Bülten Üyeliği
X