KATKIDA BULUNANLAREkibimiz

Ofis’in “asistanlık” olarak adlandırdığımız bir sistemi var. Her talebe kendisi ile ilgilenen ve yaşı kendi yaşına çok yakın birçok rol-model kişi ile tanışıp onlarla birikiyor.
Hoca-talebe ilişkisi yeniden tanımlanan Ofis'te her bir fert hudutlarını bilerek birbiri ile ilişki kuruyor.
Hudutların içselleştirilmesi de eğitimin bir parçası.
https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/musab-hoca.jpg

Musab Ensar Ertürk

KİMDİR?

1984 İstanbul doğumluyum. İlkokul sonrasında örgün eğitime 5 yıl ara vererek çok kıymetli eğitimcilerden eğitim aldım, alternatif eğitim müesseselerinde bulundum. 2000 yılında ortaokul sınavlarını dışarıdan verdim ve lise için örgün öğretime geri döndüm. 2003’te kazandığım Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü ile başlayan üniversite hayatımda mühendislik ve eğitimcilik arasında bir tercih yapmam gerektiğine karar verdim ve eğitici kimliğimi merkez alan bir hayatı tercih ettim.

2001 yılından 2011 yılına kadar gerek bireysel gerek grup çalışmaları ile her yaştan öğrenciyle çalışarak okul ve üniversiteye hazırlık dersleri verdim. Farklı eğitim kurumlarında ve sivil toplum örgütlerinde yarı zamanlı çalıştım. Öğrencilikten eğitimciliğe uzanan tecrübelerim esnasında eğitim camiasının güçlü ve zayıf yönlerini gözlemlemeye çabaladım. Toplumumuzun eğitimde en çok ihtiyaç duyduğu noktaları tespit etmeye çalıştım. Sıklıkla ideal bir eğitim kurumu nasıl olmalı, bu ideal gerçek hayatla nasıl örtüşür sorularına cevap aradım ve bu konularda birçok kıymetli ve tecrübeli insanla fikir alışverişlerinde bulundum.

2011 yılında tecrübelerim ve birikimimin verdiği cesaretle ve bir zamanlar talebelerim olan genç arkadaşlarımın verdiği destekle Ofis Eğitim Kariyer Danışmanlık kurumunu kurdum. 2016’da Millî Eğitim Bakanlığının gerekli gördüğü şartları sağlayarak özel öğretim kursu hüviyetine kavuşan Ofiste ideal bir okul, bir ekol-okul nasıl olmalı sorusuna cevap arama sürecimiz hala devam ediyor. Ofisin asıl amacı bu çünkü: Ekol-okul olma. Yakın bir gelecekte de bu hedefe ulaşacağımıza gönülden inanıyorum.

Kurumsal kimliğimizi kazandıktan sonra liseler ve eğitim alanında faaliyet gösteren sivil toplum örgütleriyle ortak sınava hazırlık programları yürüttük. Birçok kurumda sınavlara hazırlık ve meslek tercihleri üzerine seminerler verdim. 2014 – 2016 yılları arasında Eyüp Belediyesinde Simurg isimli yaygın eğitim programında danışman olarak görev aldım ve projenin hazırlık aşamasında bilfiil hizmet sundum.

2011-2020 yılları arasında kurumumuzda, 5. sınıftan 12. sınıfa 1000’in üzerinde talebemiz oldu. Bir kısmını lise sınavlarına, bir kısmını üniversite sınavlarına hazırladık. Bu sınavlarda elde ettiğimiz başarılar Ofis’in eğitime bakış açısıyla doğrudan bağlantılıdır. Sınavı anlamlandırma tarzı, asistanlık sistemi, alternatif eğitimleri ve oluşturabildiği aidiyet duygusu ile Ofis talebelerini stressiz ama yetkin bir şekilde sınavlara hazırlar. Ayrıca Ofis bir dershaneden fazlasıdır: Talebelerini sadece sınavlara değil; liseye, üniversiteye ve hayata hazırlamayı da düstur edinmiştir.

Halihazırda Ofisin Direktör’ü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Evliyim, Hatice Zahide ve Ömer Halid’in babasıyım.

İlimin baş tacı olduğu, farklılıkları zenginlik olarak görenlerin ve empatinin arttığı, başkasına faydayı şiar edinmiş insanların yetiştiği bir dünya temennisi ile…

ÖĞRETMENLERİMİZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Nesrin-Karakaya.jpg

1994 İstanbul doğumluyum. İlk ve ortaöğretimi İstanbul’da tamamladım. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum aynı yıl İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladım.

Okumak, okutmak, yetişmek, yetiştirmek sadece öğreten değil aydınlatan aydınlatırken de aydınlanan bir hoca olmak yolunda Ofis’te görev yapmaktayım.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - TÜRK DİLİ ve EDEBİYATINesrin KARAKAYA

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Feyza-Temizer.jpg

Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimde kendimi geliştirmek ve bölümüm dışında farklı alanlardan bir şeyler öğrenmek adına İspanyolca ve Korece dersleri aldım. 

Yaklaşık iki sene Bayrampaşa Bilim Merkezi’nde yarı zamanlı Matematik öğretmeni olarak çalıştım. Şimdi iki seneye yakın bir süredir Özel Ofis Öğretim Kursu’nda Matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - MATEMATİKÖznur KENAR

Selen Ay Keleş - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ex sayısalcı, Ofis’te üniversiteye hazırlanan ve asistanlık yapan 3 numaralı Keleş kardeş. Ofis’in bana kattığı en değerli şeyler edindiğim dostlarım ve arkadaş çevrem oldu. Bir de okul dersleri dışında Mus’ab hocadan doğrudan ve dolaylı, bilinçli ve bilinçsiz öğrendiğim birçok hayat skill’i.

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ - SOSYOLOJİ & PSİKOLOJİSelen Ay KELEŞ

Vildan Kadıoğlu - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Çemberlitaş Anadolu Lisesi’nden 2013’te mezun oldum. Aynı yıl Ofis ile tanıştım. Ofis ile geçen bir yıl sonunda Şehir Üniversitesi’ne yerleştim. Hukuk Fakültesi olarak kayıt olduğum üniversitemde çift anadal hayali işleri biraz karıştırmış olsa da sosyoloji bölümünden mezun oldum. Darısı da hukuk fakültemin başına İnşallah. Bu süreçte Ofis ile birlikte olmaktan da geri durmayarak 5 yıldır, liseye hazırlanan arkadaşlarımıza asistanlık yapıyorum. Ofis bana nasıl iyi geldiyse, elimizden geldiğince biz de onlara iyi gelmeye çalışıyoruz diyelim. Birlikte sınava çalışmak bir yana birlikte gülmek, dertlenmek, öğrenmek, okumak ve araştırmak da buna dahil, vesselam.

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ - HUKUK & SOSYOLOJİVildan KADIOĞLU

PDR BİRİMİMİZ

Binnur Yeter - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümü 2020 mezunuyum. Lisans hayatım süresince çeşitli okullarda, Rehberlik Araştırma Merkezlerinde stajlar yaptım. Bunun yanında kendimi ve farklı yaş gruplarını tanımamı sağlayacak gönüllülük faaliyetlerinde ve projelerde bulundum. Eğitim ve psikoloji başlıca ilgilendiğim iki alan. Psikolojinin farklı alt dallarından bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Çeşitli eğitimlere katılarak psikoloji alanında bilgi birikimimi arttırmayı ve Psikolojik Danışmanlık becerilerimi daha da arttırmayı hedefliyorum. Ofis EKD’de Psikolojik Danışman olarak bulunmaktayım.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PDRBinnur YETER

Esma Adem - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Ofis EKD’de psikolojik danışman olarak bulunuyorum. Eğitimime devam ederken akademik çalışmaların yanında çeşitli kurumlar bünyesinde ve bağımsız gruplarla gönüllülük faaliyetlerinde yer aldım. Bir yarıyıl süresince Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı bünyesinde atölye sınıflarında gözetmen rehber öğretmenlik yaptım. Kişisel ilgi alanı olarak psikoloji ve eğitim üzerine okumalar yapıyor, gelişmeleri takip ediyorum. İnsanı anlama, profesyonel olarak yardım etme ve topluma faydalı olma noktalarında kendimi geliştirmek için çeşitli konferans ve etkinliklere katılıyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PDREsma ADEM

ASİSTANLARIMIZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/Yahya-Sümerkan.jpg

10 Aralık 1997 İstanbul doğumluyum. Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi 2015 mezunuyum. Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Eğitim, öğrenim ve öğretim hayatım boyunca matematik, geometri ve fizikle içli dışlı oldum. Hiçbir zaman yeterli görmesem de bu alanda kendimi geliştirmek ve birilerine bir şeyler katmak iyi hissettiriyor. Bu yüzden Ofis’te 4 yıldır asistanlık yapıyorum ve 2 yıldır başasistan olduğumu söylüyorlar. Müzik ve sporla da uzun zamandır belli bir münasebetim var. Yazılım, zekâ oyunları, zekâ küpü gibi analitik zekâyı geliştirecek her türlü işle kıyısından köşesinden uğraşmışlığım var.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİYahya SÜMERKAN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/Ahmet-Silahsızoğlu.jpg

1 Mayıs 2000’de İstanbul’da doğdum. Çemberlitaş Anadolu Lisesi’nden mezun olup, sınava Ofis ile birlikte hazırlanarak 3500. oldum. Şu an İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. 2 senedir Ofis’te asistan olarak, kendimi sınava hazırlarken edindiğim bilgiler ve tecrübeler ile öğrencilere yardımcı olmaya çalışıyorum. 2 sene öğrenci, 2 senedir de eğitmen olarak kadrosunda bulunduğum Ofis’in bir parçası olmaktan çok mutluyum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKAhmet B. SİLAHSIZOĞLU

arda-can

Nisan 2001 doğumluyum. Bahçelievler Anadolu Lisesi’nden 2019 yılında mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyorum. İstediğim bölümü kazanmamda katkısı büyük olan Ofis’te asistanlığımın birinci yılındayım. Edebiyat ve tarih özelinde sosyal bilimlerin her dalıyla ilgileniyor ve devamlı olarak kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKArda CAN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Başak-Ilgaz.jpg

Mus’ab Hoca ile tanışmaya ilk gittiğimde bana Ofis ile ilgili anlattığı sistem ve ortam daha önce karşılaştıklarımdan farklıydı. Asistanların ilgileri ve birçok konuda yetkin olması aynı zamanda sınav stresinden uzak samimi bir ortam oluşturulması çok güzeldi.
Son bir kez daha şansımı denemeye karar verip ofiste asistan olarak çalışmaya başladım ve aynı zamanda üniversite sınava hazırlandım. Sonunda istediğim gibi bir sonuç elde ettim ve İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleştim. Şu anda da Ofis’te asistan olarak çalışıyorum ve başka insanlarında bu mutluluğu yaşamasına vesile olmak istiyorum…

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - TIPBaşak ILGAZ

ceyda-korkmaz

Pertevniyal Lisesi 148. Dönem mezunuyum. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyorum. Üniversiteye Musab hocanın rehberliğinde hazırlandım ve Ofis ile bu sayede tanıştım. Asistanlıkta ilk yılım ve kısa bir süre önce içinden geçtiğim üniversiteye hazırlanma süreci sayesinde öğrencilerle empati kurarak onlara yardımcı olabilmeyi seviyorum. Uzun yıllardır masa tenisi ile ilgileniyorum ve antrenörlük eğitimi almaya başladım. Boş vakitlerimde müzik dinlemeyi, akıl oyunları oynamayı ve hamburger yemeyi severim.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİCeyda KORKMAZ

emir-efe

2002 yılında İstanbul’da doğdum. Büyüdüğüm yer olan Bayrampaşa’da ilk ve ortaöğretimimi tamamladım. 2016 yılında ise Pertevniyal Lisesine adım attım. Pek parlak olmayan lise kariyerim daha çok sosyal ve kültürel faaliyet ağırlıklı geçirdim, birçok şehir ve ülke görme fırsatım oldu. 2019 yılında ise artık odaklanmam gereken bir sınav olduğu bilinciyle önce Ofis öğrencisi, ardından asistanı oldum. Hâlihazırda Galatasaray Üniversitesinde eğitimime devam ediyorum.

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİEmir EFE

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/enise-aydin.jpg

18 Haziran 2001’de İstanbul’da doğdum. Ortaokulda daha çok sporla ilgilendim. Bir şeyler karalamayı, şiir yazmayı severdim. Lisede de elimden geldiğince bunu devam ettirdim. Pertevniyal Lisesi 147. dönem mezunuyum. Şu anda da Ofis’te mezun asistanlık yapıyorum. Yoğun senemde burada çalışarak hem kendi sınavıma hazırlanıyorum hem de Ofis’teki diğer arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. İleride de insanlara yardımcı olabileceğim bir mesleği hedefliyorum. Umarım Ofis ile beraber bunu başarırım.

Enise AYDIN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Binnur-Yeter-1.jpg

Pertevniyal Lisesi 147. dönem mezunuyum, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık okuyorum. Ofis ile ilk tanıştığımda 11. sınıf öğrencisiydim. 2 sene boyunca Ofisten eğitim aldım ve vaktimin çoğunu okuldan ziyade Ofiste geçirdim. Sınava hazırlanma sürecinde bana akademik birikimin yanı sıra pek çok katkıda bulundu. Bu iki senelik öğrenim ve bir senelik asistanlık hayatımdan yola çıkarak Ofis hakkında yapabileceğim yorum; öğrencilerine sadece üniversiteye hazırlanmayı değil, mezun olduktan sonraki hayatlarında nasıl yollar izleyebileceğini, ileriki iş hayatında insanlarla nasıl ilişkiler kuracağını ve sorumluluk almayı öğrettiği.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - MİMARLIKFeyza TEMİZER

furkan-demirci

2020 yılında Çapa Fen Lisesi’nden mezun oldum. Ofis’e her ne kadar 2020 senesinde gelmiş olsam da aslında Ofis ile 2018’de tanıştım. Kim bilebilirdi dile kolay, yorucu ancak bir o kadar da keyifli 1 senemin burada geçeceğini, bir sürü dost edineceğimi. 1 senelik gayret ve Ofis’in bütün imkanları sayesinde Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandım. Ofis’ten edindiğim bilgi ve deneyimleri öğrencilere aktarmanın keyifli olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında bilginin paylaştıkça değer kazandığına inanıyorum. Bu sebeplerden dolayı Ofis’te asistan olarak görev almaktan memnunum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİFurkan DEMİRCİ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/İsmail-Odabas.jpg

12 Mayıs 2000 doğumluyum. İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldum ve şu anda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde endüstri mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. 2017 yılından beri Ofis’ten biri oldum. Ofis’in bana sağladığı şeyler arasında ilk sırada arkadaş çevresi geliyor. Birilerine bir şeyler katabilirken aynı zamanda eğlenebildiğim bir ortam olduğu için Ofis’te asistanlık yapıyorum. Teknolojiyle aram biraz iyi olduğu için, diğer asistan arkadaşlara göre, genelde Ofis’te teknik konularla da ilgileniyorum. İlgilendiğim her alanda kendimi geliştirmeye ve olabildiğimin en iyisi olmaya çalışıyorum. 

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİİsmail H. ODABAŞ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Kadir-Kacmazer.jpg

3 Aralık 2000 tarihinde doğdum. Pertevniyal Lisesinden 2018 yılında mezun oldum. Şu an Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi Tıp Öğrencileri Kulübünün Başkan Yardımcılığını yapmaktayım. Üniversiteye girmem de etkisi çok fazla olan Ofis üniversiteye girmemle birlikte sınava hazırlanan öğrencilere yardım etme şansını da bana verdi ve Ofis’te asistan oldum. Benim gibi geçen yıl o sıralarda oturmuş insanların hem danıştığı, programlarını yaptığı biri haline dönüşüp hem de onlara ders anlatan biri oldum.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ - TIPKadir KAÇMAZER

mehmet-yilmaz

31 Temmuz 2002’de İstanbul’da doğdum. İlköğretim yıllarım Fatih’te geçti. Liseyi Gelenbevi Anadolu Lisesi’nde okudum. 11. sınıfın yaz tatilinde Ofisle tanıştım. Ofiste asistanlar, öğretmenler ve Mus’ab hocadan aldığım gerek maddi gerek manevi destek sayesinde İTÜ Endüstri mühendisliğini kazandım. Bir sene boyunca öğrenci olarak bulunduğum bu kurumda bundan böyle asistan olarak devam edeceğim inşallah.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİMehmet YILMAZ

Sena Yurt - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ablamın 2 senedir Ofis’te olması benim de Ofis ile tanışmama vesile oldu. İstanbul AİHL’den 2019 yılında mezun oldum. Ofis’te geçen 3 yılın ardından 2020 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Hamidiye Tıp Fakültesi’nde öğrenimime devam ediyorum. Bu sürede Ofis’te eğitmen olarak benim gibi bu sınava hakkıyla hazırlanmaya çalışan öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum.

SAĞLIK BİLİMLERİ - TIPMuhammed Ali ACAROĞLU

samet-batuhan-sen

22 Ekim tarihinde İstanbul’da doğdum. Ortaokulu Yenibosna’da, liseyi ise Zeytinburnu’nda okudum. Ortaokul ve lisede tiyatro, münazara, voleybol ve matematik olimpiyatlarıyla ilgilendim. Akabinde 2018 yılında Ofis ile tanıştım. Ofis her yerden çok farklıydı. Gerek asistanlık sistemi gerek öğrenciye yaklaşımı ve dahası… YKS’ye girdiğimde hezimete uğradım. Tekrar hazırlanmaya karar verdim ve Ofis bana bu konuda da ev sahipliği yapıyor. Ofis’te şu an hem kendim çalışacağım hem de Ofis’teki öğrencilere yardım ediyorum. Sağlıcakla kalın.

Samet Batuhan ŞEN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Serverhan-Demirbogan.jpg

Ofis’te 2017 yılından bu yana asistanlık görevimi sürdürmekteyim. 1998 yılında, eylül ayının 10. Gününde Denizli’de doğdum. Lise eğitimimi Çapa Fen Lisesinde tamamladım, şu anda Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf Öğrencisiyim. Aynı anda Anadolu Üniversitesinin programı ile Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü ikinci üniversite olarak okuyorum.Ofis’in sistemine katkıda bulunabileceğime inandığım için de 3 senedir burada asistanlık yapmaya devam ediyorum. Her dersin mantığıyla ve ispatlarıyla birlikte anlatılmasından yanayım, aksi takdirde bunun “öğretme” değil “dayatma” olduğuna inanıyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİServerhan DEMİRBOĞAN

sueda-dalyaprak

28 Şubat 2001’de İstanbul’da doğdum. Erzurumluyum. Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümü hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Üniversiteyi kazanmama yardımcı olan Ofis’te asistanlık yapmaktayım.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİSüeda DALYAPRAK

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Sercan-Öncül.jpg

2002’de İstanbulda doğdum. 2020’de Suat Terimer Anadolu Lisesinden mezun oldum fakat üniversite sınavında istediğim başarıyı elde edemeyince sınava bir sene daha hazırlanmaya karar verdim. Bu kararıma Ofis de destek çıktı. Hatta kendi çalışmamın yanında benimle sınava çalışan arkadaşlarıma yardım etme imkanı sundu ve sınava hazırlanmamın yanında asistan oldum. Öğrencilik hayatımda çevremdeki arkadaşlarıma derslerde öğrenebildiklerimi aktarmak hep hoşuma gitmişti. Ofiste de sınava hazırlanan arkadaşlarıma bildiklerimi aktarmak, onların bildikleriyle de kendimi geliştirmek benim için büyük fırsat.

Tuana Zişan CAMGÖZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Yafes-Sahiner.jpg

İsmim Yafes Enes Şahiner, kısaca kendimi tanıtmam gerekirse 19 yaşında üniversiteli bir genç olduğumu söyleyebilirim. Ben daha lise talebesi iken üniversite sınavına hazırlanmak için Ofis Eğitim kurumuyla yollarım kesişti ve burada 2016 yılında başlamak üzere iki yıl boyunca eğitim aldım. Bu süreçte kendimi akademik olarak geliştirmekle beraber benim için çok da sevimli olmayan matematik, fizik gibi dersleri benim için bir tutku haline getirmesiyle şu an da İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİYafes Enes ŞAHİNER

GEÇMİŞTE HİZMET VERENLER

Abdullah Çerçer - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Çocukluğum genel olarak “başarılı öğrenci” olmakla geçti. 6. Sınıf PYBS’de Tr 16. sı oldum. Liseye geçiş aşamasında soluğu BAİHL’de aldım. Lisede hayatımda ilk kez “başarısızlık” denen şeyle tanıştım. Önce kendimden şüphe etmeye başladım, sonra her şeyden. 11. Sınıfa geçerken önce Musab Hoca’yla sonra da Ofis’le tanıştım. Asistan yöntemiyle birlikte başarıya giden çok farklı yollar gördüm ve Musab Hoca’dan çok özgün ve yalın dersler dinlemenin farkını yaşadım. Okullardan ve diğer eğitim kurumlarından sonra tabuları yıkan bu özgün yaklaşım ve tarz, benim de asistanlık yaptığım dönemde öğrencilere aktarmaya çalıştığım şey oldu.

Abdullah ÇERÇER

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Abdullah-Zübeyr-Şekerci.jpg

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Fen Lisesi, sonrasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım. İBB İştiraki olan Hamidiye Kaynak Suları A.Ş.’de 3,5 sene kadar üretim plânlama mühendisi olarak bulunduktan sonra, şu an da devam ettiğim Ofis Eğitim Kurum’unda TYT ve AYT’ye yönelik olarak Matematik dersleri vermekteyim. Aynı zamanda öğrencilerle danışıklı olarak, kendilerine uygun olacak şekilde hazırladığımız haftalık programlar ile ders çalışma disiplinini sağlamaktayız.

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜH.Abdullah Z. ŞEKERCİ

Ahmet Erdem Işık - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ortaöğretimimi 2014 yılında Uluslararası Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladım. Eğitim hayatım boyunca Ürdün, Sudan ve Malezya gibi ülkelerde değişim öğrencisi olarak bulundum. 2019 yılında da üniversite eğitimimi tamamladım. Arapça ve İngilizce özelinde olmak üzere yabancı dillere ve etimolojiye ilgi duymaktayım. 2015-2017 yılları arasında Ofis’te “Ev Okulu” eğitim programının koordinatörü olarak görev aldım. Hâlihazırda yeminli tercümanlık yapmaktayım.

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ - İSLÂMİ İLİMLER FAKÜLTESİAhmet Erdem IŞIK

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Ahmet-Nusret-AVCI.jpg

2000 yılının en uzun gecesinde İstanbul’da dünyaya geldim başarılarla geçen ilk ve ortaöğretim hayatımın sonunda Şehremini Anadolu Lisesinden mezun oldum fakat bu başarılarımı üniversiteye giriş sınavımda devam ettiremedim ve tekrar hazırlanmaya karar verdim. Tekrar hazırlanmak için tercihim tabii ki hayatımı değiştiren ve ikinci ev olarak gördüğüm Ofis oldu. Ofis de bu kararımı beni mezun asistan yaparak taçlandırdı. Özellikle yurt dışı gezilerim ve yazlarımı Amerika Birleşik Devletleri’nde geçirmemin de etkisiyle açık fikirli ve hümanist bir insan olduğum sıkça yakın çevrem tarafından söylenir. Selam ve dua ile…

SABANCI ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMIAhmet Nusret AVCI

Ahmet Selim Keleş - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Lise eğitimime Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde başladım Açıköğretim Lisesi ile Ofis’te tamamladım. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde son sınıf öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim. 2013 yılında karşılaştığım ve bünyesinde asistanlık yapma fırsatı bulduğum Ofis benim hayatımın hala bir parçası. Ofis benim için hem okul, hem üniversiteye hazırlanmak için bir kurs hem de ikinci bir ev oldu. Farklılıklara saygı duyabilmeyi, farklılıklarla var olabilmeyi, hayatta hedefler koyabilmeyi ve bu hedeflere ulaşırken özdisiplinimi oluşturup koruyabilmeyi Ofis ile öğrendim. Bir insana yardım edebilmenin hayatta en önemli gelişim olduğuna inanıyorum.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPAhmet Selim KELEŞ

Ali Türkkahraman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2014 yılında Pertevniyal Lisesi’nden, ardından Sabahattin Zaim Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Aktif olarak avukatlık yapmaktayım. Ofis ile 2013’te tanıştım. Sınav döneminden sonra da takribi 3 yıl asistanlık yaptım. Sizin gibi aynı zorlu süreçten geçen gençlere rehberlik edebilmek, yeri geldiğinde hoca yeri geldiğinde ağabey olabilmek çok hoş bir durum. Ofis’te dershane veya okuldaki eğitmen kalıbından uzak daha samimi bir ortamda bilgi aktarmak mümkündü. Bu sebeple olsa gerek kamplarda anlattığım felsefe derslerinden hep ayrı bir zevk aldım. Ofis ailesinin bir parçası olduğu için mutluyum. Ofisimizin giderek büyümesi temennisiyle…

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ - HUKUK Ali TÜRKKAHRAMAN

Alparslan Yılmaz - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

1997 İstanbul doğumluyum. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde 4.sınıf tıp öğrencisiyim. Lise öğrenimimi Pertevniyal Lisesi’nde tamamladım. Ofis’te 3 sene bulunma şansı elde ettim. Bunun 2 senesi Musab abimden öğrendiklerimi yeni arkadaşlarıma aktarma çabasıyla geçti. Ofis hayata dair bana öğrettikleriyle yaşamım boyunca benim için özel kalacaktır.

Dipnot: Bizim için abiydi belki sizin için artık yaşı itibariyle amca olur 🙂

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - TIPAlparslan YILMAZ

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Sercan-Öncül.jpg

Çapa Fen Lisesi 169. dönem mezunuyum. Mus’ab Hocayla ilk tanıştığımda bana oldukça farklı gelen Ofis sistemi içerisinde dört yıl boyunca öğrenci, öğrenci-asistan ve asistan olarak bulundum. Şu anda İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim.  Fakülte derslerimin yoğunluğu sebebiyle asistanlık görevime devam edemesem de Ofis, birçok insan için olduğu gibi benim için de en keyifli sosyalleşme alanlarından biri -adeta “kurtarılmış bölge”- :). Hayatımın geri kalanında icra etmek istediğim hekimlik mesleğine ilk adımı atmamı sağlayan ve bu yolda en büyük destekçim olan Mus’ab Hoca ve Ofis’e kocaman teşekkürlerimle.

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - TIPAyşe GÖKDUMAN

Ayşe Nur Köse - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Hayatımdaki Mus’ab Hoca figürü sayesinde okuduğumuz bölümlerle doğrudan alakası olmayan meslekler de yapabileceğimizi fark ettim.  Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olmakla birlikte halihazırda kanun eğitmenliği yapıyorum ve seramik eğitimi alıyorum. Üniversitedeki ilk iki yılımda Ofis’te yapmış olduğum asistanlık tecrübemin hayatımın her alanında kendimi yaptığım şeyleri öğretirken bulmamda büyük katkısı oldu.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - SOSYOLOJİAyşe Nur KÖSE

Berke Derda Özbey - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ofis’te çok güzel insanlar tanıdım, çok iyi arkadaşlıklar edindim. özel derslerle dersi tam anlamıyla öğrenme fırsatım oldu.

Asistanlığımda öğrenciyken anlayamadığım problemlerin çözülmesinde çok yardımcı oldu.

İnsanıyla ve öğrenciye sağlanan rahatlığıyla hayatımda çok güzel bir yere sahip.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKBerke Derda ÖZBEY

Bersun Tuna - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2016 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde amatör dergicilik yaptı. Lise eğitiminin son yılında üniversite sınavına Ofis’te hazırlandı. Boğaziçi Tarih ile başladığı yüksek öğrenim hayatına Tarih ve İktisat çift anadalıyla devam ediyor.

Üniversite yıllarının başında Ofis’te asistan olarak çalıştı. Şimdilerde ise Ofis Akademi danışmanı olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İSAR Vakfı’nda İslami İlimler eğitimi alıyor.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - TARİH & İKTİSATBersun TUNA

Betül Yücel - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

1996 Bolu doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümünü kazanmıştım. Ofis ile yollarımız bu vesileyle kesişti. Bu başlangıçtan itibaren ofis bana hem uzak kaldığım aile sıcaklığını hissettirdi hem de öğrenme ve öğretme olgusunun sevgi samimiyet ve saygı yoluyla nasıl yapılabildiğini öğretti. Benim için Ofiste asistan olmak öğrenciyken özlemini çektiğim ve ihtiyacını duyduğum bir ortama öğretmenken ait olmaktı. Burada genişlettiğim vizyonu yeni atandığım Ağrı’daki öğrencilerime aktaracak olmanın heyecanını duyuyorum.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİBetül YÜCEL

Beyzanur Dulkadir Şişman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2017 yılında üniversite sınavına hazırlanırken tanıştığım Ofis, hukuk fakültesinde okurken bana verilen emeğin karşılığını bir nebze bile olsa verebileceğim bir imkan sundu. Orta okulda okuyan öğrenci kardeşlerimle hafta iki gün bir araya geldik hem onların okul derslerine destek olduk hem de hayata dair sohbetler ettik. Paylaşmanın her hali güzelken, bunun Ofis çatısı altında olması ayrı bir keyif oldu. Hem öğrenciliğimizde hem asistanlığımızda bize çok şey öğreten ve desteğini esirgemeyen Ofis’e teşekkürü bir borç bilirim.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKBeyzanur DULKADİR ŞİŞMAN

Çağrı Güler - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

YGS ve LYS sınav sonuçlarımdan memnun kalmadığım için mezuna kalma sürecimde bana yardımcı olabilecek bir kurum arayışı içerisine girdim. Ofis ile de bu zamanda tanıştım. Başta çalışma temposu yoğun gelse de aslında derece yapmak, hayalindeki bölümü okumak isteyen bir öğrencinin en az bu kadar çalışması gerektiğini farkettim. Ofis’in diğer kurumlardan en büyük farkı, Mus’ab Hocanın bizlere balık vermekten ziyade nasıl balık tutabileceğimizi öğretmesidir. Şu anda Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2. sınıf öğrencisiyim. istediğim bölümü yine İstediğim üniversitede okumamı Ofis’teki disiplinli ve programlı çalışmama borçluyum.

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPÇağrı GÜLER

Dilara İşleyen - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ofis’te 2012-2013 yıllarında asistanlık yaptım. Liseyi Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde, üniversiteyi Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okudum. Halihazırda Boğaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsü’nde yüksek lisans tez aşamasındayım. Bunun yanı sıra editörlük ve İngilizce ile Almancadan kitap çevirileri yapıyorum. Ofis’te hem öğrencilerin hem ebeveynlerin hayali gerçek oluyor. Sınava hazırlanan öğrencilerin gerginliğini dindirecek samimi bir ortam ve ailelerinin emin olmalarını sağlayacak disiplinli bir eğitim. Daha ne olsun 🙂

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLERDilara YABUL İŞLEYEN

Doğuş Şahin - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2016 yılında Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne, ardından Finlandiya Aalto Üniversitesi Kimya bölümüne başladım ve yarım sene okuduktan sonra yarıda bıraktım. 2018 yılında Altınbaş Üniversitesi Eczacılık fakültesine yerleştim, ardından 2019 yılında Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesine geri döndüm. 2019 yılında, hedefleri büyük Ofis ile çalıştım. Eğitimde ezber ve zorunluluk sistemine karşı olan Ofis kültürünün içinde olmak, yapmak zorunda olunan bir iş değil de insana yaptığında haz veren bir kişisel gelişim faaliyetinin içindeymiş hissini veriyor. Ofis size bir dost, gelecekte bir ortak ve farklı bir kültürün içinde bulunma hissini veriyor.

BEZM-İ ALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPDoğuş ŞAHİN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Edibe-Hande-Elmas.png

2016’da Ofis’ten ve Çapa Fen Lisesinden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 4. sınıf öğrencisiyim. Mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimine devam etmek niyetindeyim. Ofis’te 2016-2018 yılları arasında asistanlık deneyimim oldu. Ofis ile asistanlık bağım kesilmiş olsa da gönül bağım sağlam, uzun süre de öyle kalacak gibi…

Asistanlık serüvenimden sonra özel dersler verdim, veriyorum. Vaktim olursa bağlama çalmaya çalışıyorum. İkinci üniversite olarak da Anadolu Üniversitesinde Sağlık Yönetimi okuyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİEdibe Hande ELMAS

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Ertuğrul-Bayır.png

2017 yılında Pertevniyal Lisesinden mezun oldum. AYT fenim çok kötü olduğu için bir sene daha hazırlandım. Ertesi sene yine AYT fenden çuvallayarak iyi bir TYT sıralamasını baya aşağı düşürdüm :d. Hiçbir zaman wonderkid bir sayısalcı olmadım. Arkadaşlarım her ne kadar benim aslında eşit ağırlıkçı olduğumu söyleseler de sınava sayısaldan girdim (Sanırım haklılardı). Tarih özel ilgi alanım. 2018 yılında İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümüne girdim. Ofiste 1 sene asistanlık yaptım. Okuduğum bölümü duyan insanlar genelde “O ne?” diyorlar. Bilgi almak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. etobay28@hotmail.com 😉

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİErtuğrul BAYIR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Erva-Hacıahmetoğlu.png

İstanbul Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2018 yılında mezun oldum. Aynı zamanda Ofis’in de 2018 mezunlarındanım. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. 1 yıl boyunca Ofis’te asistanlık yaptım. Ortaokulda 2 yıl kadar karate yaptım. Masa tenisi ve voleybol oynamayı çok seviyorum. Lisede okuldaki TÜBİTAK Biyoloji Olimpiyatlarına çalışma grubunda bulundum. Matematiğe ve geometriye her zaman ayrı bir ilgim vardı. Üniversitede Tıp Öğrenci Birliğinin Halk Sağlığı kolunda 2 senedir asistanlık yapıyorum. Boş zamanlarımda gezmeyi, yeni yerleri keşfetmeyi seviyorum.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPErva HACIAHMETOĞLU

Fatih Çiftçi - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi 2017 yılı mezunuyum. Şu anda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.sınıf ve İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.

Üniversite kazandırmaktan daha fazlası olan Ofis; 2 yıl öğrenci 2 yıl asistan olarak bulunduğum zaman içinde, öğrenciliğimde nasıl çalışmam gerektiğini, asistanlık yaparken ise sorumluluk almayı öğretti.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKFatih ÇİFTÇİ

Feyza Abbasoğlu - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2001 Mayıs doğumluyum. Ortaokula kadar Moskova’da bir İngiliz okulunda eğitim aldım. Bu süreçte dans etmek en büyük tutkumdu. Liseyi Şehremini Anadolu Lisesinde tamamladım ve Ofisle de bu dönemde tanıştım. Ofis’te 11. ve 12. sınıflarımda üniversite sınavına hazırlanarak 6 yaşımdan beri hayalini kurduğum Hukuk fakültesine girmeye muvaffak oldum. Sonrasında bir süreliğine asistanlık yaptım. Son zamanlarda okul hayatıma odaklanmakla birlikte İspanyolca öğrenmeye gayret ediyorum. Ney üflemek ve badminton oynamak en sevdiğim hobilerim.

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - HUKUKFeyza ABBASOĞLU

Sena Yurt - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunuyum. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Universität Hamburg’la hazırladığı Ortak Lisans Programı’nın ilk öğrencilerindenim. Hem öğretmenlerin hem asistanların her zaman her konuda yanımda olduğu Ofis’e 2017’de katıldım. Ofis’te her daim mutluydum. Okul dolayısıyla Almanya’ya gideceğimden asistanlığım kısa sürdü ama kalbim hala orada. Ofis, ondan yararlanmasını bilen kişiyi hem akademik hem de mental açıdan güçlendirir, güven ortamı sunar, öğretmenleriyle asistanlarıyla çalışan ablalarıyla evinizdeymişsiniz hissi verir ve her konuda yapabileceğinizin en iyisini yapmaya yönlendirir.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKFeyza KAYA

Fikriye Ayaz - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi 2015 mezunuyum. Sonrasında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde öğrenim görmeye başladım ama hazırlık okuduktan sonra tekrar sınava hazırlanmaya karar verdim. Bu süreçte bir arkadaşım aracılığıyla Ofis ve Mus’ab hocayla tanıştım ve ofis serüvenim başlamış oldu. Sınav senesinde bir öğrencinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek olan ofis sistemi sayesinde demoralize olmadan yolumu tamamladım ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. Şu an 2. Dönem öğrencisi olarak öğrenimime devam etmekteyim.

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ - TIPFikriye AYAZ

Çağrı Güler - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyorum. Ekonomi alanında devam etmek istiyorum. Ofis’te bir yıl asistanlık yapmıştım.

Yolum oradan geçtiği için çok mutluyum!

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİFurkan YAŞAR

Gülfem Keleş - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

1995 yılında 20 Temmuz’da doğdum. Lise eğitimimi Bakırköy Anadolu İmamhatip Lisesinde tamamladım. 2018’de İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 2012 yılından beri Ofis’ten faydalanmakta ve fayda vermeye çalışmaktayım.

İnsanlara ulaşabilmeyi, dokunabilmeyi, anlayabilmeyi, hayatı kolaylaştırmayı, aynı zamanda hem disiplinli hem rahat yaşayabilmeyi Ofis’te öğrendim ve bunu devam ettirmeye, insanlara aktarmaya gayret ediyorum.

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - HUKUKGülfem Sena ELMAS KELEŞ

Gülnihal Şişman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2012 yılında Musab hoca ile tanıştığımda Ofis yoktu. İstanbul Erkek Lisesi’nde son sınıf öğrencisiydim.  Musab Hoca koçluğunda bir grup arkadaş olarak sınava hazırlanırken Ofis’in ilk öğrencileri olduk. Ofis bize güzel bir arkadaş ortamında keyifli bir şekilde sınava hazırlanma imkanı sağladı. Akabinde 2013-2014 senesinde Ofis çatısı altında  asistanlık yapma fırsatı buldum.  2019’da Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Şu an  pratisyen hekim olarak mecburi hizmetimi yapmaktayım.

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPGülnihal ŞİŞMAN

Hümeyra Şişman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ofis’le 2012’de kuruluşu zamanında tanıştım. 2015’te Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okurken (son senemde Çapa Fen Lisesi oldu) üniversite sınavına ofiste hazırlandım. 2015-2016 döneminde de asistanlık yaptım. Şu an Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde son sınıftayım. Ofis bana stressiz, samimi bir ortamda sınava hazırlanma imkânı sundu. Öğrencilik dönemimde güzel dostluklar, asistanlık dönemimde de yeni beceriler kazandırdı.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPHümeyra ŞİŞMAN

Hüseyin Arif Sarıyaşar - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ocak 2000 doğumluyum. 2019’da Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesinden mezun oldum, şimdi Boğaziçi Üniversitesinde Tarih bölümü öğrencisiyim. İstediğim üniversite ve bölümü kazanmamda da Ofis’in katkısı çok büyük ve beni hala memnun ediyor. Bunun yanı sıra lise hayatım boyunca şiir, sinema ve felsefe gibi alanlarda okuma yapmaya ve düşünmeye fırsatım oldu. Bu alanlarla ilgili olmaya ve hayatımı buralardan kurmaya çalışıyorum. Sosyal bilimcilik de bunun cabası.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - TARİHHüseyin Arif SARIYAŞAR

İbrahim Ebrar Yurt - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Çapa Anadolu Öğretmen Lisesinde okuyup, Çapa Fen Lisesinden mezun oldum. Ofis’le tanışmam 2015 yılında oldu. Muhtemelen lisedeki son senemin yarısından fazlasını Ofis’te geçirdim. 2016 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme bölümüne yerleştim ama İTÜ maceram, matematik okumak için Boğaziçi Üniversitesi’ne geçmem sebebiyle sadece bir sene sürdü. Bu arada üniversiteye geçtikten sonra Ofis’te iki senelik bir asistanlık tecrübem de oldu. En büyük hobim, başta tarih olmak üzere, bölümümden ayrı konularda yeni şeyler öğrenmek olabilir.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - MATEMATİKİbrahim Ebrar YURT

İbrahim Pulat - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

İstanbul Teknik Üniversitesi İmalat Mühendisliği ( artık böyle bir bölüm yok) bölümünden mezunum. Ofis’te yaklaşık 2.5 sene asistanlık hizmetinde bulundum.

Ofis’in bana kattığı en önemli şeylerden biri, bir şeyi en iyi şekilde öğrenmenin yolunun öğretmekten geçtiği olmuştur.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - İMALAT MÜHENDİSLİĞİİbrahim PULAT

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/İlayda-Tuzinoglu.jpg

2000 yılında İstanbul’da doğdum. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Hazırlık okumamdan dolayı bol bol boş zamanım oluyor bende bu zamanları kendimi geliştirmeye ve Ofis’te belli hedefi olan kişilere deneyimlerimle yardımcı olmaya ayırıyorum. Ayrıca yapmak isteyip de boş vakit bulamamamdan dolayı yapamadığım şeyleri yapıyorum. Kitap okuyorum, yaşadığım şehri geziyorum, ileride mesleğimde daha başarılı olabilmek için katılabileceğim bazı konferanslara katılıyorum.

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPİlayda N. TUZİNOĞLU

Mahmut Genç - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Şehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümü öğrencisiyim. Ben de Ofis ailesindenim ve bununla gurur duyuyorum. Ayakkabılarımızı çıkartıp evimiz bellediğimiz Ofis EKD’de 1 yıl öğrencilik, 1 yıl asistanlık yaptım. Geri dönüp baktığımda Ofis’te sıkıldığım tek bir dakika yok. Var olan şeyler ise; hala sürdürdüğüm müthiş arkadaşlıklar, her üniversitede tanış olduğum ve bilgi alışverişi yapabildiğim bağlantılar, her türlü problemlerimi danışabildiğim hocalarım ve en önemlisi de kapısını istediğimde çalıp çayını çorbasını içebileceğim bir mekan.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİMahmut GENÇ

Mehlike Keltek - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Hamurun mayası yine kendi özünden yapılır, atasözünde anlatıldığı gibi. Ofis de buna benzer, dokunduğu amacı büyütür, güçlendirir. Sınav dönemimde kıymetli kazanımlar edindiğim, sonrasında Ofis’te aynı yoldan geçen arkadaşlara yardımcı olabilme fırsatı bulduğum için teşekkür ederim.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - TIPMehlika KELTEK

Merve Purde - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2018 yılında Pertevniyal Lisesinden mezun olup Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. 2017-2019 yıllarımı Ofiste öncelikle matematiğin daha sonra diğer tüm derslerin temellerini oturtarak, en ufak bir formülün bile nereden geldiğini hazmedip aslında formülü değil de mantığımı kullanmam gerektiğini öğrenerek aklımda en ufak bir soru işareti bırakmadan cevaplayan hocalarımla ve asistanlarımla geçirdim. Daha sonra asistanlık yaparak, sınavda çıkması mümkün olmayan tüm bu bilgileri arkadaşlarıma aktarıp çalışmalarımın karşılığını en güzel şekilde, birilerine yardım ederek aldım.  

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPMerve PURDE

Meryem Akkoyun - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2016 yılında Şefkat Fen Lise’sinden mezun oldum. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. Üniversitemin ilk yılında Ofis’te asistanlığa başladım. İyiliği ve güzelliği kendi menfaatinin üzerinde tutmayı lisede kendime amaç edinmiştim. Ofis de bu amacımı gerçekleştirmeye çalıştığım yerlerin başlarında geliyor. Bu sebeple Ofis’in bendeki yeri çok özeldir. Şu anda farklı vakıflarda gönüllülük faaliyetlerine devam ediyorum. Ayrıca voleybol sporuyla ilgileniyorum ve piyano eğitimi alıyorum.

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ - TIPMeryem AKKOYUN

Meryem Şişman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Kabataş Erkek Lisesi 2014 mezunuyum. İYYÜ – Tıp Fakültesi’nde başladığım üniversite eğitimimi, bu dönem İÜ – CTF’den mezun olarak bitiriyorum. 2012 senesinde tanıştığım Ofis ekibine, takip eden yıllarda öğrenci, 2014-2015 döneminde ise asistan olarak katıldım. Ders çalışmak ve öğrenmekten keyif aldığım bir dönemdi.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - TIPMeryem ŞİŞMAN

Mihriban Kostak - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2016 yılında Pertevniyal Lisesi’nden mezun oldum. Aynı yıl üniversite sınavına Ofis’te hazırlandım. Şimdi Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Dönem 4 öğrencisiyim. Ofis’te 1 yıl boyunca asistanlık yaptım. Geçmişte keman çalmama rağmen artık bunu devam ettiremiyorum. Tıp fakültesini seçerken emin olmadığım halde başladıktan sonra sevenlerdenim; üniversitede birkaç bilimsel araştırmada görev aldım. Fırsat buldukça seyahat etmeye, kitap okumaya ve tiyatroya gitmeye çalışıyorum.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ - TIPMihriban KOSTAK

Mustafa Burak Anılmış - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2017 Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve benim için belki de lisemden daha değerli olan Ofis mezunuyum. Şu an Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünde 2. sınıf öğrencisiyim.

 Ders çalışmayı unutmuş,boş boş gezen bir öğrenci olarak başladığım Ofis’te eğlenerek ders çalışmayı öğrendim. Bunun yanında Ofis, benim için eğitimden daha çok önem arz eden dostluklar kurmama vesile oldu. Mezun olduğum seneden sonra da yaklaşık 3 yıl asistanlık yaparak hem Ofis ile bağımı koparmamış hem de Ofis’e olabildiğince katkı sağlama fırsatını buldum.

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİMustafa Burak ANILMIŞ

Mustafa İkbal Koçer - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

1998 yılında İstanbul’da doğdum. Vefa lisesinde okudum ve şu an İstanbul Teknik Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümünde 2. sınıf öğrencisiyim. Ofise 12.sınıfta üniversite sınavına hazırlıkta gittim ondan sonraki sene de asistanlık görevini üstlendim. Benim için Ofis’te üniversite hazırlığın yanında rekabetçi sosyal etkinlikleri (futbol, basket maçları) ve yakın arkadaşlık ortamı çok değerliydi ki 3 sene geçmesine rağmen aynı şekilde devam etmektedir.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİMustafa İkbal KOÇER

Mustafa Türkkahraman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

28 Eylül 1997 İstanbul doğumluyum. Çapa Fen Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Genel olarak kendimden bahsetmem gerekirse imkanım oldukça yeni yerler keşfetmeye çalışıyorum,yemek yapmayı seviyorum ayrıca 3 senedir sporla uğraşıyorum. Ofis ile yollarımız 2014 yılında ben lise üçüncü sınıf öğrencisiyken kesişti. Ofis’te sadece ders arkadaşı değil normal hayatta da kalıcı olan arkadaşlar kazandım.Üniversiteye geçmemle birlikte 2016-2018 yılları arasında Ofis’te asistanlık yaptım. Asistanlık deneyimimden sonra da Ofis’te İdari Birim Sorumlusu olarak görev aldım.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKMustafa TÜRKKAHRAMAN

Nedim Ali Zengin - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - ÇEVİRİBİLİMNedim Ali ZENGİN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Nurbahar-Birsen.png

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldum. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesinde 3. Sınıf öğrencisiyim. İnsan vücudundaki her yapının birbirleriyle olan bağlantısı çocukluğumdan beri ilgimi çektiğinden tıp okumak istedim. Hastalıklara çare bulabilme fikri ise bu yolda itici gücüm oldu. Asistanlığa gelecek olursak 4 yıl evim olan güzel yuvada 2 yıl asistanlık yapmak oldukça geliştiren bir deneyimdi. Benim geçtiğim yollarda çabalayan talebelere yardımcı olmak, yeri geldiğinde onlara birer abla olup dertlerine çareler arayarak yüzlerindeki gülümsemeye sebep olabilmek paha biçilemezdi.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPNurbahar BİRSEN

Oğuzhan Silan - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

4 Ocak 1999’da İstanbul’da doğdum. Siz bunu okurken işletme mühendisliği 4. sınıf öğrencisi olmayı umuyorum. Basketbolda Mus’ab hocayı yenmeyi severim. 2016 yılında Ofis’e başladım ve 2017 yılında 1 yıl boyunca asistanlık yaptım. Bu 2 yılda çok samimi bir ortamda bulundum, birçok hala görüştüğüm arkadaş edindim. 2 yıl geçmesine rağmen hala boş zamanlarımda Ofis’e uğrayıp arkadaşlarımla hasbihal ediyorum (Fotoğrafta kazandığım parayla ne yaptığımı görebilirsiniz ve yeterince çalışırsanız siz de gezebilirsiniz).

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME MÜHENDİSLİĞİOğuzhan SİLAN

Ömer Köse - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Boğaziçi İktisat bölümünden mezunum ve şu anda uluslarası bir firmada finansal danışmanlık yapıyorum. Üniversite öğrenciliğim devam ederken bir yaz Ofis’te matematik ve geometri asistanlığı yaptım. Bildiklerimi aktarma ve genç arkadaşlarıma bir hayli zorlu olan sınava hazırlık süreçlerinde yardımcı olma fırsatını yakalamak benim için heyecan verici ve çok güzel bir deneyim olmuştu.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - İKTİSATÖmer KÖSE

Ömer Asım Şişman - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Kabataş Erkek Lisesi’nde okurken tanıştığım Ofis ile İTÜ İnşaat Mühendisliğini kazandım. Lisans eğitimi sırasında Ofis ortaokul öğrencilerine Matematik ve fen bilgisi alanında dersler verdim; edindiğim temel ilimleri genç kardeşlerim ile paylaşmak asistanlık adına çok güzel bir deneyim idi. Şu anda İTÜ’de yüksek lisans eğitimine devam ediyorum ve araştırma görevlisi olarak çalışıyorum.

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİÖmer Asım ŞİŞMAN

Seda Karaköse - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. Akabinde Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ne başladım ve bir sene kadar henüz temelleri yeni atılmış olan Ofis’te asistan olarak devam ettim. Üniversite eğitimim sırasında psikoloji alanında araştırmacı olarak devam etme fikrimin netleşmesiyle birlikte mezun olduktan sonra Koc Üniversitesi’nde Bilişsel Psikoloji alanında yüksek lisans yaptım. Hali hazırda Harvard Üniversitesi’nde Bilişsel Sinirbilim alanında doktora eğitimimi sürdürmekteyim. Dil, nesne ve eylem algısı gibi bilişsel süreçlerin zihinsel ve nöral alt yapısını irdeleyen araştırmalar yürütüyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİSeda KARAKÖSE AKBIYIK

Semanur Keleş - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2012 yılında Ofis’in kuruluşuna şahitlik eden ekiple hazırlandım sınava. Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi’ne %100 burslu yerleştim. 2012-2014 yılları arasında Ofis’te asistanlık yaptım.  Zorunlu hizmetime İstanbul 112’de bir Acil Sağlık Hizmetleri bünyesinde başladım. Şu an aynı kurumda Başhekim Yardımcısı olarak görev yapıyorum.

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ - TIPSemanur KELEŞ

Sena Aycan - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

2019’da İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Aynı yıl klinik psikolojide yüksek lisans yapmaya başladım. Halen üniversitede araştırma asistanı olarak çalışıyor ve lisans düzeyinde psikoloji dersleri veriyorum. Öğrencilik hayatım boyunca bir düzine okul değiştiren ben, tartışmasız hayatımın en güzel öğrencilik yıllarını ofiste geçirdim. Burada 2 + 1 yıl ardı ardına en iyi öğrenci ve asistan ödülüne layık görüldüm. Ortada resmi bir belge yok ama önemli değil çünkü psikolog olduğum ve boş zamanlarımda kuantum fiziği okuduğum için hepinizin aklını okuyabiliyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİSena AYCAN

Sena Yurt - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ofis’le 11. sınıfın sonlarında tanıştım. Ofis’le tanışmam vesilesiyle üniversite sınavına hazırlanmak için açık öğretime geçtim ve Açık Öğretim Lisesi’nden mezun oldum. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ile çift ana dal yapmaktayım. Ofis’te yaklaşık bir buçuk yıllık öğrencilik ve bir yıllık asistanlık deneyimim oldu. Ofis, bana kattığı akademik kazanımların yanı sıra değerli arkadaşlıklar kurduğum bir yer de oldu. Bir yıllık asistanlık sürecim benimle benzer süreçlerden geçen öğrencilere faydalı olabilme fırsatı vermesi açısında benim için çok değerli bir deneyimdi.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - SOSYOLOJİSena YURT

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Senem-Sena-Gülle.png

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldum. Ofis ile münasebetim de bu senede filizlendi. Akabinde, talebe olmaktan çok keyif aldığım bu kurumda iki sene asistanlık yaptım. Lisedeyken sosyal sorumluluk komisyonunda insanlara dokunabilmenin eşsizliğine şahit olan ben, asistanlık yaparken benzer duyguları yaşıyordum. Motive edebildiğim ölçüde de motive oluyordum. İstanbul Üniversitesi’nde Diş Hekimliği 3. sınıf öğrencisiyim. Henüz yolun başında olsam da ‘sağlıklı gülüşler’ için aranan hekim olmak istiyorum. Geriye dönüp baktığımdaysa “İyi ki Ofis!” diyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİSenem Sena GÜLLE

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Sercan-Öncül.jpg

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimime devam ediyorum. Ofis’te bir senemi öğrenci, iki senemi asistan olarak geçirmek nasip oldu. Geriye baktığımda şükran ve mutlukla andığım üç yıl aslında benim için bir milat olmuş. İlk büyük hatalarımı da bugünkü yolumu tayin eden hamleleri de bu süreçte yapmışım. Zayıf bir çocuk olarak girdiğim Ofis’ten sorumluluk sahibi bir fert olarak çıkmışım. Kısacası benim yolum Ofis’ten geçti, benden de bir Ofis geçti. Sizin de yolunuz Ofis’ten geçerse derslerde başarılı olmakla kalmayın, kendinizi arayın!

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - SOSYOLOJİSercan ÖNCÜL

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Seyma-Kocer.jpg

2001 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi psikoloji bölümü 1. sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. 2016-18 yılları süresince kaligrafi eğitimi aldım. 2019’un son yarısında Kadıköy Belediyesi Gençlik Sanat Merkezi aracılığıyla aldığım diksiyon derslerimin tamamlanmasının ardından aktif olarak devam eden drama derslerine katılmaya başladım. Bir yandan da seçtiğim bölümle alakalı seminer/ etkinlikleri takip ediyorum. Kalan vakitlerimde gezerek, izleyerek ve halihazırdaki okumalarımı arttırarak kendimi geliştirmeye; ofis içi ve dışında insanlar ve kendim için daha faydalı hale gelmeye çalışıyorum.

MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİŞeyma Nur KOÇER

Şule Kaya- Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Ben E. Şule Kaya. 2011’de Çapa Fen Lisesi’nde okumak amacıyla İstanbul’a geldim. 2015 yılında Ofis ve İÜ Hukuk Fakültesi ile yollarımız birleşti. Bir senelik asistanlık ve sonrası bana hiç tahmin etmediğim dostluklar kazandırdı, yollar gösterdi, göstermeye de devam ediyor. Okulum bitti derken yine İÜ Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans programına başladım ve stajyer avukatlığım devam ediyor. Hukuk ile ilgilenmenin yanında, belirli alanlarda okumalar yapıyor, el işleri ve spor ile uğraşıyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKŞule KAYA

Talha Dalyaprak - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Mezun olarak girdiğim Ofis’ten doktor adayı olarak çıktım. Ofis bana iyi bir nosyon ve kaliteli bir arkadaş çevresi kazandırdı.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - TIPTalha DALYAPRAK

Yakup Aktan - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

Liseyi Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde okurken 2015 yılında Ofis ile tanıştım. O yıl İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdim. Ofis’teki sınava hazırlık sürecini aslında bir bakıma hocanın verdiği ufak görevler ile hayatı tanımaya yönelik olduğunu zamanla kavramıştık. Hem Ofis’te okurken hem de asistanlık yaparken sınav sürecinin bir disiplin istediğini ve aslında bir ekip çalışması olduğunu yaşayarak öğrendik. Üniversitede daha yeni bir öğrenci iken öğretmenin sadece ders anlatmak olmadığını idrak etmiş olduk. 2019 yılında İstanbul Hukuk’tan mezun olduktan sonra şu an devam eden avukatlık stajını yapmaktayım.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKYakup AKTAN

Yasin Emir Şimşek - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

6 Mart 2001 de İstanbul’da doğdum. Pertevniyal Lisesi 147. dönem mezunuyum. Şu anda İstanbul Medipol Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nde okumaktayım.

Ofis’le 12. sınıfta tanıştım ardından yarım dönem de asistanlık yaptım. Ofis’in benim sınav senemdeki en büyük artısı sadece bir dershaneyle sınırlı kalmayıp biz öğrenciler için 2. bir ev olması oldu. Bu deneyimi başka hiçbir dershanede yaşayamazsınız. Burada ne kadar Ofis’i anlatsam da tam bir Ofis tanımı yapamam çünkü “Ofis’e girmeden bilemezsin.”

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİYasin Emir ŞİMŞEK

Yunus Emre Aydın - Ofis Özel Öğretim Kurumu Geçmişte Katkıda Bulunanlar

15 Ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. 2017’de Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi’nden mezun oldum ve şu anda Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.

2016 senesinde öğrenci olarak başladığım Ofis’ten 2019 senesinde asistan olarak ayrılmış olsam da gönül bağlarımı koparmadım. İnsanın temelleri aldığı eğitimle atılır, doğa bilimlerinin temelleri ise fizikle.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - FİZİKYunus Emre AYDIN

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/zehra-bayindir.jpg

Ben Zehra, bir 25 Kasım günü doğmuşum. Hayatım hep okul değiştirmekle geçti. Bundan olacak ki her yere kolaylıkla uyum sağlayabildiğimi düşünüyordum, taa ki İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ne gidene kadar. 2. sınıfta okulu bırakma kararı alarak, arkadaşımın aracılığıyla Ofis’le tanıştım. Tanışmak o tanışmak, bi daha bırakamadım zaten. Eczacılık da beni bırakmadı tabii. Ben de eczacı-asistan ikilisini harmanlayarak Ofis’te öğrencilerime ilaç gibi gelmeye çalışıyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ECZACILIKZehra BAYINDIR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/Zeynep-Ece-Özdemir.png

2017 yılında TED Malatya Koleji Lisesi’nden mezun oldum. Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. 1 yıl boyunca Ofis’te asistanlık yaptım. Ortaokulda yüzme ve masa tenisi takımlarında yer aldım.  Doktorluk mesleğini seçmenin başlıca sebebi olan insanlara yardım etme isteğinden dolayı lisede sosyal yardım projelerinde bulundum. Müziğe karşı ilgim olduğundan keman ve piyano gibi enstrümanları çalmayı denedim maalesef devamlılığını çok fazla sağlayamadım. Lisede inovasyon ve münazara kulüplerinde yer aldım. Bunlar dışında elimden geldiğince seyahat etmeyi severim.

Üniversiteye geçtiğimden beri hayatımı yaşayamıyorum teşekkürler.

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ - TIPZeynep Ece ÖZDEMİR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Feyza-Temizer.jpg

16 Ocak 2001’de İstanbulda doğdum. Pertevniyal Lisesi 147. dönem mezunuyum. Kitap okumaktan, kitaplar hakkında konuşmaktan ve sevdiğim kitapları insanlara önermekten hoşlanıyorum. Şu anda ofiste mezun asistan olarak görev alıyorum. Bir yandan elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyor bir yandan da ikinci kez sınava hazırlanıyorum. Bu yoğun süreçten dolayı kendimi geliştirmek adına fazla bir şey yapamasam da başta temel düzeyde olan Fransızcamı geliştirip dil öğrenmek, ara verdiğim keman hayatıma devam etmek ve gezebildiğim kadar ülke gezip farklı kültürleri tanımak gibi bazı planlarım var. Gerçekleşmelerini umuyorum.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUKZeynep Elif KURT

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/zübeyir-ali-demir.jpg

6 Eylül 2001’de Adıyaman’da doğdum. 8 sene Adıyaman serüveni sonrasında İstanbul’a gelip Gökkuşağı Koleji’nde ilkokulu bitirdim. Ardından Birikim Hayat Fen Lisesini kazandım. Birikim’de ilkokuldan öğrendiğim İngilizcemle İngilizce münazaraları, ELT, World Assembly gibi İngilizce geliştirmek üzerine olan etkinliklerde yarışmacı ve sunucu olarak görev aldım. Su altı robotik takımında 1 sene çalıştım. Hayatım boyunca Matematik, Fizik ve Hikâye yazma işlerine çok meraklıydım ve hala bunlar üzerinde günlerimi geçirdiğim oluyor. Şu an (2020 yılı) ise Ofiste mezun asistan olarak hem asistanlık yapıyor hem de sınava hazırlanıyorum.

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - TIPZübeyir Ali DEMİR

https://www.ofisegitim.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/feyzanur-ahmetoglu.jpg

1997 İstanbul doğumluyum. Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda açık öğretim Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümüne devam ediyorum. Üniversite sınavına Ofis’te hazırlanmamın ardından üniversitemin ilk yılları olan 2016-2018 yılları arasında asistanlık yaptım. Resim, fotoğraf ve sinemaya ilgi duyuyorum ve bu alanlarda çeşitli eğitimler alıp kendimi geliştiriyorum.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - PDRFeyzanur AHMETOĞLU

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

Eğitim & Kariyer & Danışmanlık

İletişim
Kalenderhane Mah. 16 Mart Şehitleri Cad. No.:7 Fatih / İSTANBUL

Gelmeden önce randevu alın

0531 554 47 66
0553 699 04 12
Haftanın 6 Günü 10:00 - 18:00
Ofis, Cuma Günleri Tatil!
Bülten Üyeliği

X